nekem is mondhatnátok valami nagyon basic dolgokat
pálcika alkat lennék amúgy vagy mi a szösz, de utóbbi időben (~1 év, de főként az utóbbi fél) felmentem 74-ről 84-re (192) és valami úszógumi+pocak páros van kialakulóban
pl vegyek 20 kiló zabot, és csináljak napi 50 felülést

valami kiinduló pont kéne kezdésnek, amit csinálok is mondjuk itthon, és nem az hogy járjak el kondiba egyből heti 3x
ja és az ételből nem szívesen vennék vissza, tipikusan az vagyok aki itthonról az eltere/munkába menet 2x áll meg kaját venni

ráadásul nem baj az extra súly sem, kifejezetten örülök neki -- csak kicsit el kéne oszlatni úgy minden irányba, mielőtt még bajok lesznek