d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15615625635645651257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2013 01:27pm
Quote (fahrii @ 7 Nov 2013 20:34)
1. száj tele zabbal
2. kis víz + nyel
3. száj tele zabbal
4. kis víz + nyel
5. száj tele zabbal
6. kis víz + nyel
7. száj tele zabbal
8. kis víz + nyel

Kb ennyi 100g zab elfogyasztása, ezért szeretem mert nagyon gyors (3-4 perc max), nem kell elkészíteni és nagyon finom.
A rágást kihagytam :S

Protip: Ha kevés vizet raksz a szátba és sokáig rágod a zabot akkor ilyen tömény massza lesz belőle amiből golyót lehet gyúrni szájban, kiköpni, majd megenni, olyan filing mintha raffaellot ennél :D


t4i
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 8 2013 12:52am
Quote (fahrii @ Nov 7 2013 06:34pm)
1. száj tele zabbal
2. kis víz + nyel
3. száj tele zabbal
4. kis víz + nyel
5. száj tele zabbal
6. kis víz + nyel
7. száj tele zabbal
8. kis víz + nyel

Kb ennyi 100g zab elfogyasztása, ezért szeretem mert nagyon gyors (3-4 perc max), nem kell elkészíteni és nagyon finom.
A rágást kihagytam :S

Protip: Ha kevés vizet raksz a szátba és sokáig rágod a zabot akkor ilyen tömény massza lesz belőle amiből golyót lehet gyúrni szájban, kiköpni, majd megenni, olyan filing mintha raffaellot ennél :D


Milyen zabot veszel és hol? Én ezt a lidl kék zabot veszem de azért annyira nem finom :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 8 2013 01:25am
Quote (Tommy_hun @ 8 Nov 2013 08:52)
Milyen zabot veszel és hol? Én ezt a lidl kék zabot veszem de azért annyira nem finom :D


En is, imadom :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 12 2013 02:11pm


Kurva gerincferdülés :(
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 12 2013 07:31pm
100g zab 3 dl víz finom fehérje, összeráz, nyel! rágni se kell...
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 12 2013 07:48pm
nekem is mondhatnátok valami nagyon basic dolgokat

pálcika alkat lennék amúgy vagy mi a szösz, de utóbbi időben (~1 év, de főként az utóbbi fél) felmentem 74-ről 84-re (192) és valami úszógumi+pocak páros van kialakulóban

pl vegyek 20 kiló zabot, és csináljak napi 50 felülést :D valami kiinduló pont kéne kezdésnek, amit csinálok is mondjuk itthon, és nem az hogy járjak el kondiba egyből heti 3x

ja és az ételből nem szívesen vennék vissza, tipikusan az vagyok aki itthonról az eltere/munkába menet 2x áll meg kaját venni :D ráadásul nem baj az extra súly sem, kifejezetten örülök neki -- csak kicsit el kéne oszlatni úgy minden irányba, mielőtt még bajok lesznek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 13 2013 01:18am
Quote (Anarkin @ 13 Nov 2013 03:48)
nekem is mondhatnátok valami nagyon basic dolgokat

pálcika alkat lennék amúgy vagy mi a szösz, de utóbbi időben (~1 év, de főként az utóbbi fél) felmentem 74-ről 84-re (192) és valami úszógumi+pocak páros van kialakulóban

pl vegyek 20 kiló zabot, és csináljak napi 50 felülést :D valami kiinduló pont kéne kezdésnek, amit csinálok is mondjuk itthon, és nem az hogy járjak el kondiba egyből heti 3x

ja és az ételből nem szívesen vennék vissza, tipikusan az vagyok aki itthonról az eltere/munkába menet 2x áll meg kaját venni :D ráadásul nem baj az extra súly sem, kifejezetten örülök neki -- csak kicsit el kéne oszlatni úgy minden irányba, mielőtt még bajok lesznek


Ne cigizz és csinálj átmozgató edzéseket az elején
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 13 2013 02:47am
Quote (Anarkin @ 13 Nov 2013 03:48)
nekem is mondhatnátok valami nagyon basic dolgokat

pálcika alkat lennék amúgy vagy mi a szösz, de utóbbi időben (~1 év, de főként az utóbbi fél) felmentem 74-ről 84-re (192) és valami úszógumi+pocak páros van kialakulóban

pl vegyek 20 kiló zabot, és csináljak napi 50 felülést :D valami kiinduló pont kéne kezdésnek, amit csinálok is mondjuk itthon, és nem az hogy járjak el kondiba egyből heti 3x

ja és az ételből nem szívesen vennék vissza, tipikusan az vagyok aki itthonról az eltere/munkába menet 2x áll meg kaját venni :D ráadásul nem baj az extra súly sem, kifejezetten örülök neki -- csak kicsit el kéne oszlatni úgy minden irányba, mielőtt még bajok lesznek


Próbálj meg kevesebb szemetet enni. Kevesebb cukor, zsíros kaja. Ha nem szivesen veszel vissza az ételből tul sok mindent nem tudsz csinálni, mozogni kell. Eloszlatassal nem tudsz mit kezdeni, alkati dolog hogy kinek hova rakodik a zsir, nekem pl kurvanagy uszogumim van viszonylag szálkásan is, tönkre is bassza a látványt:/

This post was edited by fahrii on Nov 13 2013 02:50am
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 13 2013 04:15am
Quote (Anarkin @ 13 Nov 2013 03:48)
nekem is mondhatnátok valami nagyon basic dolgokat

pálcika alkat lennék amúgy vagy mi a szösz, de utóbbi időben (~1 év, de főként az utóbbi fél) felmentem 74-ről 84-re (192) és valami úszógumi+pocak páros van kialakulóban

pl vegyek 20 kiló zabot, és csináljak napi 50 felülést :D valami kiinduló pont kéne kezdésnek, amit csinálok is mondjuk itthon, és nem az hogy járjak el kondiba egyből heti 3x

ja és az ételből nem szívesen vennék vissza, tipikusan az vagyok aki itthonról az eltere/munkába menet 2x áll meg kaját venni :D ráadásul nem baj az extra súly sem, kifejezetten örülök neki -- csak kicsit el kéne oszlatni úgy minden irányba, mielőtt még bajok lesznek


squats & oats routine

amúgy pedig jó kajákkal tömöd magad egész meg legalább 3x rendszeresen lemész edzeni vmi jó routinnal, visszafogod az alkoholt, pihensz eleget akkor nem lesz gond
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 13 2013 01:55pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15615625635645651257Next
Add Reply New Topic New Poll