d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15605615625635645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 31 2013 05:48am
Quote (jarabekg @ 31 May 2013 12:25)
az azert, mert tenyleg csak akkor eszed meg ha mar kurva ehes vagy es minden kotel szakad :D


nem tudom kint mennyi lehet de éhhalál esetén még jol jöhet neki

és hogy olvasom a postjait néha a küszöbén ácsorgott
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 31 2013 11:51am
Quote (Inakwo @ 31 May 2013 12:02)
vegyél bab konzervet


mondom gec, olyan sok pénzem van,hogy kb. nem tudom mitévő legyek vele :D
még azután is marad rengeteg, hogy kifizetek 2 hónap albit :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 31 2013 11:52am
Quote (Ghostmasterq @ 31 May 2013 19:51)
mondom gec, olyan sok pénzem van,hogy kb. nem tudom mitévő  legyek vele :D
még azután is marad rengeteg, hogy kifizetek 2 hónap albit :D


vegyél rainbow orbot, meg donor start.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 31 2013 12:00pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 May 2013 19:51)
mondom gec, olyan sok pénzem van,hogy kb. nem tudom mitévő  legyek vele :D
még azután is marad rengeteg, hogy kifizetek 2 hónap albit :D


Költsd el az összeset mindenféle hülyeségre, hogy ne legyen későbbre ha szarban leszel külföldön vagy visszajössz.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 31 2013 12:04pm
Quote (Ghostmasterq @ May 31 2013 05:51pm)
mondom gec, olyan sok pénzem van,hogy kb. nem tudom mitévő  legyek vele :D
még azután is marad rengeteg, hogy kifizetek 2 hónap albit :D


szerintem szükséged lenne egy egérpadra 15kért
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 31 2013 12:08pm
Quote (sylke @ 31 May 2013 19:04)
szerintem szükséged lenne egy egérpadra 15kért


szerintem egy egérre lenne szükségem, ami úgy kattint is rendesen, mert agypénisz kerülget így dotában
:mellow:
mikor megvesz 5 db tp scroll-t és halott vagyok :mellow:

also:
holnap költözök úgy néz ki az új lakásba, 1 hét múlva meg jön Lili :~)
Lili :~)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 31 2013 12:09pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 May 2013 20:08)
szerintem egy egérre lenne szükségem, ami úgy kattint is rendesen, mert agypénisz kerülget így dotában
:mellow:
mikor megvesz 5 db tp scroll-t és halott vagyok :mellow:

also:
holnap költözök úgy néz ki az új lakásba, 1 hét múlva meg jön Lili :~)
Lili :~)


pic
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 31 2013 12:10pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 May 2013 19:08)
szerintem egy egérre lenne szükségem, ami úgy kattint is rendesen, mert agypénisz kerülget így dotában
:mellow:
mikor megvesz 5 db tp scroll-t és halott vagyok :mellow:

also:
holnap költözök úgy néz ki az új lakásba, 1 hét múlva meg jön Lili :~)
Lili :~)


pic?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 31 2013 12:11pm


nagyon magas, és joka cicik
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 31 2013 12:11pm
meleg vagyok :~)
Go Back To Magyar Topic List
Prev15605615625635645001Next
Closed New Topic New Poll