d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15605615625635641257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 3 2013 06:35am
Quote (ace07 @ 3 Nov 2013 13:46)
Scitec J-X Complex helyre rakja a vállad ha izületi gondjaid vannak.


nem sajna... vmi kopás van a vállamban meg a szalaggal vannak bajok, elvileg gyógytornászozni kéne, de még nem jutottam el hozzá :S
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 5 2013 11:54am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 6 2013 03:18pm
kb 1 évig semmi értékelhetőt nem mozogtam, ~82-ről felhíztam 97.5 kilóra, most 2 hónapja elkezdtem futni, amiből mostanra kondi lett + rendesen kajálni, már fogytam 8 kilót, heti 3szor kondizok, és annyira tudatosan kajálok, hogy már egyáltalán nem kívánom a csokit / fagyit / egyéb munchiekat, részben tök jó feel, részben hiányoznak :D remélem tudom tartani ezt
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 7 2013 12:27am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 6 2013 09:18pm)
kb 1 évig semmi értékelhetőt nem mozogtam, ~82-ről felhíztam 97.5 kilóra, most 2 hónapja elkezdtem futni, amiből mostanra kondi lett + rendesen kajálni, már fogytam 8 kilót, heti 3szor kondizok, és annyira tudatosan kajálok, hogy már egyáltalán nem kívánom a csokit / fagyit / egyéb munchiekat, részben tök jó feel, részben hiányoznak :D remélem tudom tartani ezt


Egy ideig én is így voltam vele, de már a faszom kivan a rizzsel meg a csirkemellel.Valamelyik nap bevágtam egy családi pizzát :D (még jó hogy tömegelek)

btw fahrii gondolkoztál már azon hogy elkezdj versenyezni?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2013 12:41am
Quote (Tommy_hun @ 7 Nov 2013 08:27)
Egy ideig én is így voltam vele, de már a faszom kivan a rizzsel meg a csirkemellel.Valamelyik nap bevágtam egy családi pizzát :D (még jó hogy tömegelek)

btw fahrii gondolkoztál már azon hogy elkezdj versenyezni?


nem lenne értelme
1. szar a gerincem, van benne egy duplakanyar, egy ilyen "sport"nál ez fail még ha nem is olyan mértékű az elváltozás
2. nincs rá pénz, a kajára való is épp hogy összejön
3. annyira nem hajt a dolog amúgy se
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 7 2013 10:13am
Quote (Tommy_hun @ 7 Nov 2013 07:27)
Egy ideig én is így voltam vele, de már a faszom kivan a rizzsel meg a csirkemellel.Valamelyik nap bevágtam egy családi pizzát :D (még jó hogy tömegelek)

btw fahrii gondolkoztál már azon hogy elkezdj versenyezni?


néha nekem is becsúszik pizza / mélyhűtött cuccok, de ennyi szerintem belefér. amúgy meg azért lehet változatosan is elkészíteni a csirkét, meg nem csak rizs jó köretnek.
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 7 2013 10:59am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 7 2013 04:13pm)
néha nekem is becsúszik pizza / mélyhűtött cuccok, de ennyi szerintem belefér. amúgy meg azért lehet változatosan is elkészíteni a csirkét, meg nem csak rizs jó köretnek.


na igen de ebben van a legtöbb ch, most napi 450g rizsen vagyok, pl ugyen ennyi ch tésztából 500-550g tészta lenne ami már nem biztos hogy lemenne.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2013 12:07pm
Quote (Tommy_hun @ 7 Nov 2013 18:59)
na igen de ebben van a legtöbb ch, most napi 450g rizsen vagyok, pl ugyen ennyi ch tésztából 500-550g tészta lenne ami már nem biztos hogy lemenne.


zabnál nincs jobb
annyira imádom, hogy ha nem kellene visszafognom magam simán lemenne 1-1,5 kiló is /nap
így viszont csak 5-600g, most nem olyan precíz az étkezésem
heti egyszer nekem is beszúszik valami szemét (főleg otthon)

This post was edited by fahrii on Nov 7 2013 12:08pm
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2013 12:16pm
Quote (fahrii @ 7 Nov 2013 20:07)
zabnál nincs jobb
annyira imádom, hogy ha nem kellene visszafognom magam simán lemenne 1-1,5 kiló is /nap
így viszont csak 5-600g, most nem olyan precíz az étkezésem
heti egyszer nekem is beszúszik valami szemét (főleg otthon)


zabot hogyan készíted el? mert én mostanság 100-200g-t eszek, 100g-s adagokban, csak az a baj h reggel ált nincs annyira étvágyam de azért megeszem, csak nagyon sok idő( kb 30 perc alatt fogy el a 100g, semmi forralás meg semmi, csak 2 deci vizet/tejet ráöntök meg kis kakaópor)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2013 12:34pm
Quote (grinderpet @ 7 Nov 2013 20:16)
zabot hogyan készíted el? mert én mostanság 100-200g-t eszek, 100g-s adagokban, csak az a baj h reggel ált nincs annyira étvágyam de azért megeszem, csak nagyon sok idő( kb 30 perc alatt fogy el a 100g, semmi forralás meg semmi, csak 2 deci vizet/tejet ráöntök meg kis kakaópor)


1. száj tele zabbal
2. kis víz + nyel
3. száj tele zabbal
4. kis víz + nyel
5. száj tele zabbal
6. kis víz + nyel
7. száj tele zabbal
8. kis víz + nyel

Kb ennyi 100g zab elfogyasztása, ezért szeretem mert nagyon gyors (3-4 perc max), nem kell elkészíteni és nagyon finom.
A rágást kihagytam :S

Protip: Ha kevés vizet raksz a szátba és sokáig rágod a zabot akkor ilyen tömény massza lesz belőle amiből golyót lehet gyúrni szájban, kiköpni, majd megenni, olyan filing mintha raffaellot ennél :D

This post was edited by fahrii on Nov 7 2013 12:36pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15605615625635641257Next
Add Reply New Topic New Poll