Quote (grinderpet @ 7 Nov 2013 20:16)
zabot hogyan készíted el? mert én mostanság 100-200g-t eszek, 100g-s adagokban, csak az a baj h reggel ált nincs annyira étvágyam de azért megeszem, csak nagyon sok idő( kb 30 perc alatt fogy el a 100g, semmi forralás meg semmi, csak 2 deci vizet/tejet ráöntök meg kis kakaópor)
1. száj tele zabbal
2. kis víz + nyel
3. száj tele zabbal
4. kis víz + nyel
5. száj tele zabbal
6. kis víz + nyel
7. száj tele zabbal
8. kis víz + nyel
Kb ennyi 100g zab elfogyasztása, ezért szeretem mert nagyon gyors (3-4 perc max), nem kell elkészíteni és nagyon finom.
A rágást kihagytam :S
Protip: Ha kevés vizet raksz a szátba és sokáig rágod a zabot akkor ilyen tömény massza lesz belőle amiből golyót lehet gyúrni szájban, kiköpni, majd megenni, olyan filing mintha raffaellot ennél
This post was edited by fahrii on Nov 7 2013 12:36pm