☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
560
561
562
563
564
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 537525
Replies: 41134
Track Topic
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#5611
Oct 23 2011 01:44pm
Quote (sub0 @ 23 Oct 2011 21:09)
http://www.youtube.com/watch?v=WyBehaH-llM
akinek esetleg nem jutott volna béta key és ki szeretné probálni a játékot ez tényleg müködik helpért csak irj rám!
old
sub0
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#5612
Oct 23 2011 01:47pm
Quote (kriza @ Oct 23 2011 07:44pm)
old
hát nekem oan2 hetes
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#5613
Oct 23 2011 01:52pm
Quote (sub0 @ Oct 23 2011 09:47pm)
hát nekem oan2 hetes
ienoan
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#5614
Oct 23 2011 02:09pm
Quote (sub0 @ 23 Oct 2011 21:09)
http://www.youtube.com/watch?v=WyBehaH-llM
akinek esetleg nem jutott volna béta key és ki szeretné probálni a játékot ez tényleg müködik helpért csak irj rám!
én már meg is vettem ^^
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#5615
Oct 24 2011 04:27am
Quote (sylke @ Oct 23 2011 09:34pm)
videon pont nem volt max lvl
amugy ja, arra pont jo hogy mégjobban megbasszon az ideg, hogy ott van elötted mégse tudsz vele játszani
ugy egyszeru pofazni ha mar vegigtoltad a betat
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#5616
Oct 24 2011 04:29am
Quote (meatyowllegs @ Oct 24 2011 10:27am)
ugy egyszeru pofazni ha mar vegigtoltad a betat
mind az 5 karival ráadásul
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#5617
Oct 24 2011 04:32am
Quote (sylke @ Oct 24 2011 12:29pm)
mind az 5 karival ráadásul
majd ha kijon a game... : D
lvl60elott fel sem allok a szekrol.
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#5618
Oct 24 2011 04:34am
Quote (meatyowllegs @ Oct 24 2011 12:32pm)
majd ha kijon a game... : D
lvl60elott fel sem allok a szekrol.
de akkor is csak azert mert a puhanyabbik fele a teamnek (PL MINT IFEEL UGYE) sirni fog hogy aludni kene mar
iFeelAlone
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold
:
931.79
#5619
Oct 24 2011 05:25am
Quote (meatyowllegs @ Oct 24 2011 11:34am)
de akkor is csak azert mert a puhanyabbik fele a teamnek (PL MINT IFEEL UGYE) sirni fog hogy aludni kene mar
d3ban nem lesz sírás. Ha megyek is aludni max ilyen napi 4 órát.
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#5620
Oct 24 2011 05:26am
Quote (iFeelAlone @ Oct 24 2011 01:25pm)
d3ban nem lesz sírás. Ha megyek is aludni max ilyen napi 4 órát.
azert ha infernot mar nem is, hellig csak vegig kene tolni egyszerre
en leszek az elso lvl60as a vilagon !!444
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
560
561
562
563
564
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact