d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15605615625635644114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 23 2011 01:44pm
Quote (sub0 @ 23 Oct 2011 21:09)
http://www.youtube.com/watch?v=WyBehaH-llM


akinek esetleg nem jutott volna béta key és ki szeretné probálni a játékot ez tényleg müködik helpért csak irj rám! :)


old
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 23 2011 01:47pm
Quote (kriza @ Oct 23 2011 07:44pm)
old


hát nekem oan2 hetes :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 23 2011 01:52pm
Quote (sub0 @ Oct 23 2011 09:47pm)
hát nekem oan2 hetes :D


ienoan
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 23 2011 02:09pm
Quote (sub0 @ 23 Oct 2011 21:09)
http://www.youtube.com/watch?v=WyBehaH-llM


akinek esetleg nem jutott volna béta key és ki szeretné probálni a játékot ez tényleg müködik helpért csak irj rám! :)


én már meg is vettem ^^
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 24 2011 04:27am
Quote (sylke @ Oct 23 2011 09:34pm)
videon pont nem volt max lvl
amugy ja, arra pont jo hogy mégjobban megbasszon az ideg, hogy ott van elötted mégse tudsz vele játszani

ugy egyszeru pofazni ha mar vegigtoltad a betat :zzz:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 24 2011 04:29am
Quote (meatyowllegs @ Oct 24 2011 10:27am)
ugy egyszeru pofazni ha mar vegigtoltad a betat :zzz:


mind az 5 karival ráadásul
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 24 2011 04:32am
Quote (sylke @ Oct 24 2011 12:29pm)
mind az 5 karival ráadásul


majd ha kijon a game... : D
lvl60elott fel sem allok a szekrol.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 24 2011 04:34am
Quote (meatyowllegs @ Oct 24 2011 12:32pm)
majd ha kijon a game... : D
lvl60elott fel sem allok a szekrol.


de akkor is csak azert mert a puhanyabbik fele a teamnek (PL MINT IFEEL UGYE) sirni fog hogy aludni kene mar
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Oct 24 2011 05:25am
Quote (meatyowllegs @ Oct 24 2011 11:34am)
de akkor is csak azert mert a puhanyabbik fele a teamnek (PL MINT IFEEL UGYE) sirni fog hogy aludni kene mar


d3ban nem lesz sírás. Ha megyek is aludni max ilyen napi 4 órát.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 24 2011 05:26am
Quote (iFeelAlone @ Oct 24 2011 01:25pm)
d3ban nem lesz sírás. Ha megyek is aludni max ilyen napi 4 órát.


azert ha infernot mar nem is, hellig csak vegig kene tolni egyszerre :lol:
en leszek az elso lvl60as a vilagon !!444
Go Back To Magyar Topic List
Prev15605615625635644114Next
Closed New Topic New Poll