d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15595605615625631257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 3 2013 03:35am
Quote (ReDEyeS @ 3 Nov 2013 10:28)
jaja néztem ezt is.

igazából alapozásnak csinálom a másikat, aztán ha az már faszásan megy akkor átállok.



Ja és a legfontosabb még a levegővétel-fújás.. Az még nagyon rádob az izomra, nézz utána,hogy mikor kell fújni, szívni.. nekem még az is nagyon sokat segített plusszban! Ha meg már a level 2 is megy akkor lehet ugyan azt csak hosszabb tartást kell csinálni ^^ ja és a lábemelésnél sokan rosszúl csinálják, még pedig amikor felemeled és visszaengeded nem rakod le a földre hanem mindjuk 2 centire megállsz , tartod és utána vissza :) sok sikert
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 3 2013 03:36am
Quote (stalkR @ 3 Nov 2013 11:35)
Ja és a legfontosabb még a levegővétel-fújás.. Az még nagyon rádob az izomra, nézz utána,hogy mikor kell fújni, szívni.. nekem még az is nagyon sokat segített plusszban! Ha meg már a level 2 is megy akkor lehet ugyan azt csak hosszabb tartást kell csinálni ^^ ja és a lábemelésnél sokan rosszúl csinálják, még pedig amikor felemeled és visszaengeded nem rakod le a földre hanem mindjuk 2 centire megállsz , tartod és utána vissza :) sok sikert


köszi :)

és akkor ezt 2 naponta 1x lenyomtad v ismétléssel?
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 3 2013 03:49am
Quote (ReDEyeS @ 3 Nov 2013 10:36)
köszi :)

és akkor ezt 2 naponta 1x lenyomtad v ismétléssel?


Igazából én így csináltam idő hiány pl az edzést amikor csapattam: 1 nap konditerem 2 órás edzés , 1 nap pihi gyúrásból de aznap 1x ez a 10 perces hasazás, 1nap gyúrás, 1nap 10perces hasazás, 1 nap gyúrás, 1 nap 10perces hasazás, és így másnaponta ismétlődően, sajnos csak így értem rá, de nekem bevállt .:) De testtől is függ, hogy kinek hogy válik be ^^ Közben azért ha volt úgy kis idő konditeremben is volt egy kis lábemelgetés, Nekem pl hasam alját nehezebb volt kidolgozni. Plussz mozgás is kell az alsó hasizomhoz, leginkább ott tapadnak le a zsírok, szóval ha sima hasazással nem sikerül akkor mindenképp még futnod is kell meg egy kis diéta.. De mivel én egy kibaszottúl elbaszott fajta vagyok diétáznom nem kellett,alapból szálkás tipus vagyok
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 3 2013 03:50am
Quote (stalkR @ 3 Nov 2013 10:49)
Igazából én így csináltam idő hiány pl az edzést amikor csapattam: 1 nap konditerem 2 órás edzés , 1 nap pihi gyúrásból de aznap 1x ez a 10 perces hasazás, 1nap gyúrás, 1nap 10perces hasazás, 1 nap gyúrás, 1 nap 10perces hasazás, és így másnaponta ismétlődően, sajnos csak így értem rá, de nekem bevállt .:) De testtől is függ, hogy kinek hogy válik be ^^ Közben azért ha volt úgy kis idő konditeremben is volt egy kis lábemelgetés, Nekem pl hasam alját nehezebb volt kidolgozni. Plussz mozgás is kell az alsó hasizomhoz, leginkább ott tapadnak le a zsírok, szóval ha sima hasazással nem sikerül akkor mindenképp még futnod is kell meg egy kis diéta.. De mivel én egy kibaszottúl elbaszott fajta vagyok diétáznom nem kellett,alapból szálkás tipus vagyok


Ja meg jártam hetente 1x judozni is,a mi plussz hasizom
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 3 2013 04:23am
Quote (stalkR @ 3 Nov 2013 10:49)
Igazából én így csináltam idő hiány pl az edzést amikor csapattam: 1 nap konditerem 2 órás edzés , 1 nap pihi gyúrásból de aznap 1x ez a 10 perces hasazás, 1nap gyúrás, 1nap 10perces hasazás, 1 nap gyúrás, 1 nap 10perces hasazás, és így másnaponta ismétlődően, sajnos csak így értem rá, de nekem bevállt .:) De testtől is függ, hogy kinek hogy válik be ^^ Közben azért ha volt úgy kis idő konditeremben is volt egy kis lábemelgetés, Nekem pl hasam alját nehezebb volt kidolgozni. Plussz mozgás is kell az alsó hasizomhoz, leginkább ott tapadnak le a zsírok, szóval ha sima hasazással nem sikerül akkor mindenképp még futnod is kell meg egy kis diéta.. De mivel én egy kibaszottúl elbaszott fajta vagyok diétáznom nem kellett,alapból szálkás tipus vagyok


ja, alapvetően a zsír égetésére a hasizomgyakorlatok nem jók, nincs helyi zsírégetés. ha az ember már szálkásabb, akkor lehet formázni a már többé-kevésbé látszódó kockákat, de amíg zsírréteg van rajta, addig nem sokat segít.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 3 2013 05:24am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Nov 2013 12:23)
ja, alapvetően a zsír égetésére a hasizomgyakorlatok nem jók, nincs helyi zsírégetés. ha az ember már szálkásabb, akkor lehet formázni a már többé-kevésbé látszódó kockákat, de amíg zsírréteg van rajta, addig nem sokat segít.


persze, ez tiszta

a mozgással nincs gond, mert heti 3-5 röplabda edzésre járok, ahol bár erőnlét alatt szoktunk hasazni, de hát az lófasz se.

meg ez a mozgásvilág az ellen nem véd.. még az oldalamra kéne vmi, mert szar alkat vagyok és a tipikus "úszógumi" övem azért megvan...

ha látom h nem elég, akkor persze futok mellé vagy esetleg úszás, bár azt a vállam kevésbé bírja :S

This post was edited by ReDEyeS on Nov 3 2013 05:24am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 3 2013 05:46am
Quote (ReDEyeS @ 3 Nov 2013 12:24)
persze, ez tiszta

a mozgással nincs gond, mert heti 3-5 röplabda edzésre járok, ahol bár erőnlét alatt szoktunk hasazni, de hát az lófasz se.

meg ez a mozgásvilág az ellen nem véd.. még az oldalamra kéne vmi, mert szar alkat vagyok és a tipikus "úszógumi" övem azért megvan...

ha látom h nem elég, akkor persze futok mellé vagy esetleg úszás, bár azt a vállam kevésbé bírja :S


Scitec J-X Complex helyre rakja a vállad ha izületi gondjaid vannak.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2013 05:59am
Quote (ace07 @ Nov 3 2013 12:46pm)
Scitec J-X Complex helyre rakja a vállad ha izületi gondjaid vannak.


ja erről jut eszembe, facebookos bejegyzés ismerőstől
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 3 2013 06:11am
Quote (Vismajor @ 3 Nov 2013 12:59)
ja erről jut eszembe, facebookos bejegyzés ismerőstől
http://2.ii.gl/lRqDit.png


Scitec dobozokba pakolt danabol? :D

This post was edited by ace07 on Nov 3 2013 06:11am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2013 06:11am
Quote (ace07 @ Nov 3 2013 01:11pm)
Ccitec dobozokba pakolt danabol? :D


Nem értek a lovakhoz
szerintem csak vmi kuponja van/ott dolgozik faszomtudja
Go Back To Magyar Topic List
Prev15595605615625631257Next
Add Reply New Topic New Poll