Quote (stalkR @ 3 Nov 2013 10:49)
Igazából én így csináltam idő hiány pl az edzést amikor csapattam: 1 nap konditerem 2 órás edzés , 1 nap pihi gyúrásból de aznap 1x ez a 10 perces hasazás, 1nap gyúrás, 1nap 10perces hasazás, 1 nap gyúrás, 1 nap 10perces hasazás, és így másnaponta ismétlődően, sajnos csak így értem rá, de nekem bevállt .:) De testtől is függ, hogy kinek hogy válik be ^^ Közben azért ha volt úgy kis idő konditeremben is volt egy kis lábemelgetés, Nekem pl hasam alját nehezebb volt kidolgozni. Plussz mozgás is kell az alsó hasizomhoz, leginkább ott tapadnak le a zsírok, szóval ha sima hasazással nem sikerül akkor mindenképp még futnod is kell meg egy kis diéta.. De mivel én egy kibaszottúl elbaszott fajta vagyok diétáznom nem kellett,alapból szálkás tipus vagyok
ja, alapvetően a zsír égetésére a hasizomgyakorlatok nem jók, nincs helyi zsírégetés. ha az ember már szálkásabb, akkor lehet formázni a már többé-kevésbé látszódó kockákat, de amíg zsírréteg van rajta, addig nem sokat segít.