Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 10:56am)
félreértés ne essék, nem fogom jarabek összes postját végigolvasni mert nem akarok leszázalékolt lenni 25évesen, én csak azt láttam hogy itt azon ment a vergődés hogy a munkát valaki jobban élvezi mint a szabadidőt, utána ment el a fonál full kreténbe, de ha tévedek akkor vendégem vagy egy sörre
röhögök, a többit meg majd elolvasom este.