d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev15556575859105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 20 2014 04:59am
Quote (Vismajor @ 20 Jul 2014 11:58)
Tegnap nalam is probalkozott az asszony h faradt es aludni akar
Nah mondom majd alszol utana


jol helybe raktad! GZ!
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2014 05:00am
Quote (Moonflow @ Jul 20 2014 11:59am)
jol helybe raktad! GZ!


Ezzel csak azt akartam demonstralni hogy nogatni kell oket, utana ofc ok lesznek halasak h nem hagytad h kifogasokat keressen
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 20 2014 05:06am
Quote (Vismajor @ 20 Jul 2014 12:00)
Ezzel csak azt akartam demonstralni hogy nogatni kell oket, utana ofc ok lesznek halasak h nem hagytad h kifogasokat keressen


Jo mindegy, szerintem ezt a topicot hagyjuk meg pickupnak :]

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71167564&f=129
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 05:22am
Quote (Vismajor @ Jul 20 2014 12:58pm)
Tegnap nalam is probalkozott az asszony h faradt es aludni akar
Nah mondom majd alszol utana


rohogok
Quote (Moonflow @ Jul 20 2014 12:55pm)
legyen eleg annyi, hogy ki kellett szoknom ma reggel, mert feltem, hogy ha kozlom, hogy most tavozok, akkor kikarmolja a szememet.


ezen is
azert ezt elmeselhetned reszletesen is
amikor eloszor lattad, nem vettel eszre semmit? xd
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 20 2014 06:04am
Quote (putincykavodka @ 20 Jul 2014 12:22)
rohogok

ezen is
azert ezt elmeselhetned reszletesen is
amikor eloszor lattad, nem vettel eszre semmit? xd


semmit, tok jo csaj volt, olyan solid 8 kb. Mondjuk gyanakodhattam volna, hogy hogy sikerul nekem noobie letemre 5 perc alatt behuzni egy csajt, de hat el voltam ajulva, hogy omg sikerult
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 09:05am
jo volt a progress velencén, a városba egyszer se jutottunk be csak a tescoban mondta tomi egyszer így félkomolyan out of nowhere hogy menjek oda de azt ügyesen elhárítottam szerencsére
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 20 2014 09:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jul 2014 16:05)
jo volt a progress velencén, a városba egyszer se jutottunk be csak a tescoban mondta tomi egyszer így félkomolyan out of nowhere hogy menjek oda de azt ügyesen elhárítottam szerencsére


nemár :<
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 09:14am
Quote (Moonflow @ Jul 20 2014 04:14pm)
nemár :<


nembaj ma kimegyek megint!XD most úgyis jó kedvem van
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 20 2014 09:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jul 2014 16:14)
nembaj ma kimegyek megint!XD most úgyis jó kedvem van


Hajrá :D
Easy peasy.

This post was edited by Moonflow on Jul 20 2014 09:16am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 09:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2014 03:14pm)
nembaj ma kimegyek megint!XD most úgyis jó kedvem van


striciskedni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15556575859105Next
Add Reply New Topic New Poll