d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15556575859214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:01pm
wtf
1. évad 9. részénél tartok és leölik Boromirt?
a kurvaannyát
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 11 2012 12:02pm
Quote (fahrii @ Jun 11 2012 08:01pm)
wtf
1. évad 9. részénél tartok és leölik Boromirt?
a kurvaannyát


Sean Bean minden filmjében meghal, várható volt :)

Btw megvettem a sárkányok táncát
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:03pm
Quote (championmath @ 11 Jun 2012 19:02)
Sean Bean minden filmjében meghal, várható volt :)

Btw megvettem a sárkányok táncát


ez mondjuk hülyeség, egyébként én is gondolkodtam rajta h meg kéne venni, de kérdés h mi értelme ha előtte kinézem a sorozatot
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:04pm
Quote (fahrii @ 11 Jun 2012 20:03)
ez mondjuk hülyeség, egyébként én is gondolkodtam rajta h meg kéne venni, de kérdés h mi értelme ha előtte kinézem a sorozatot


Ez hülyeség mert a sorozat sehol nincs a könyvekhez képest. Ja és számíts rá, hogy meg fognak halni...sokan, nagyon sokan :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 11 2012 12:05pm
Quote (championmath @ 11 Jun 2012 20:02)
Sean Bean minden filmjében meghal, várható volt :)

Btw megvettem a sárkányok táncát


nemis, én láttam egyet, amiben nem halt meg.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:06pm
Quote (Rawen @ 11 Jun 2012 19:04)
Ez hülyeség mert a sorozat sehol nincs a könyvekhez képest. Ja és számíts rá, hogy meg fognak halni...sokan, nagyon sokan :D


jólvan, és akkor 2. évadra már más lesz a szereplőgárda vagy mi? :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 11 2012 12:07pm
Quote (Rawen @ Jun 11 2012 07:04pm)
Ez hülyeség mert a sorozat sehol nincs a könyvekhez képest. Ja és számíts rá, hogy meg fognak halni...sokan, nagyon sokan :D


20 oldalla ezelőtt, amikort szószerint ezt írtam, oldalakon keresztül sírtál, mekkora görény spoileres vagyok
érdekes egy ember vagy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:08pm
Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:07)
20 oldalla ezelőtt, amikort szószerint ezt írtam, oldalakon keresztül sírtál, mekkora görény spoileres vagyok
érdekes egy ember vagy


Ja mekkora spoiler, hogy sokan meghalnak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Biztos, hogy nem ezt írtad hanem konkretizáltad, bárhova mész a neten mindenhol le van írva, hogy Martin legyilkolász egy rakat embert.

This post was edited by Rawen on Jun 11 2012 12:08pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2012 12:08pm
Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:07)
20 oldalla ezelőtt, amikort szószerint ezt írtam, oldalakon keresztül sírtál, mekkora görény spoileres vagyok
érdekes egy ember vagy


azt áruld már el bazmeg, hogy ebben mi volt a spoiler
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 11 2012 12:09pm
Quote (Rawen @ Jun 11 2012 07:08pm)
Ja mekkora spoiler, hogy sokan meghalnak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Biztos, hogy nem ezt írtad  hanem konkretizáltad, bárhova mész a neten mindenhol le van írva, hogy Martin legyilkolász egy rakat embert.


Nincs időm visszakeresni, de nem, nem konkretizáltam... Azt irtam, hogy sokan meghalnak, többen, mint szerintem kéne. Erre jött a massziv sírás, hogy mekkora nyomorék vagyok.

Quote (RRC @ Jun 11 2012 07:08pm)
azt áruld már el bazmeg, hogy ebben mi volt a spoiler


Te meg azt áruld el "bazdmeg", hogy hol irtam, hogy spoiler volt

This post was edited by Vismajor on Jun 11 2012 12:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15556575859214Next
Add Reply New Topic New Poll