Quote (Rawen @ Jun 11 2012 07:08pm)
Ja mekkora spoiler, hogy sokan meghalnak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Biztos, hogy nem ezt írtad hanem konkretizáltad, bárhova mész a neten mindenhol le van írva, hogy Martin legyilkolász egy rakat embert.
Nincs időm visszakeresni, de nem, nem konkretizáltam... Azt irtam, hogy sokan meghalnak, többen, mint szerintem kéne. Erre jött a massziv sírás, hogy mekkora nyomorék vagyok.
Quote (RRC @ Jun 11 2012 07:08pm)
azt áruld már el bazmeg, hogy ebben mi volt a spoiler
Te meg azt áruld el "bazdmeg", hogy hol irtam, hogy spoiler volt
This post was edited by Vismajor on Jun 11 2012 12:10pm