d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev15556575859198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 7 2012 03:45am
Quote (Rawen @ 6 Aug 2012 14:35)
http://3.imgland.net/NCuApFo.png

öööhhhmmmm...


Quote (Rawen @ 6 Aug 2012 12:00)
Mardock Scramble: The Second Combustion
Brutálisan jó lett ez is, most várhatok egy évet a befejezésre.


Macross: Do You Remember Love?
Nem vagyok egy nagy mecha fan de ez tetszett,nem rossz story, jó animation meg god tier ost.


amikor ezeket neztem akkor ti meg a homokozoban matchboxoztatok :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2012 03:53am
Quote (InfamousMythos @ 7 Aug 2012 11:45)
amikor ezeket neztem akkor ti meg a homokozoban matchboxoztatok :D


>implying szoktam mechat nézni
>implying a currently airing meg manga meg VN mellett olyan sok időm van klasszikusokat nézni
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 7 2012 03:55am
Quote (Rawen @ 7 Aug 2012 11:53)
>implying szoktam mechat nézni
>implying a currently airing meg manga meg VN mellett olyan sok időm van klasszikusokat nézni


>implying nem csak viccbol irtam
amugyis
oldschool > new shit
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2012 03:59am
Quote (InfamousMythos @ 7 Aug 2012 11:55)
>implying nem csak viccbol irtam
amugyis
oldschool > new shit


Oldschoolról nem tudok /a/n beszélgetni meg amúgy is utálom ezt a mentalitást :(
De azért így is van backlogom rendesen:
cyber city 808
bubblegum crisis
genius party & beyond
genocyber
kemonozume
kaiba
sayonara zetsubou sensei

És akkor a mangakról nem is írtam meg van egy rakat ami még nincs leszedve, meg ez olyan dolog, hogy hiába nézed mindig csak egyre több lesz ;_;

This post was edited by Rawen on Aug 7 2012 04:18am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2012 04:29am



AOTS
Ez egyetlen anime aminél konkrétan számolom a napokat a részekig.

This post was edited by Rawen on Aug 7 2012 04:32am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2012 03:47am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 8 2012 03:49am
Quote (Rawen @ Aug 8 2012 10:47am)
http://1.imgland.net/UxJJssi.jpg


en zsele, bar a robotok nem kellenek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2012 03:51am
Quote (Karan2_Returned @ 8 Aug 2012 11:49)
en zsele, bar a robotok nem kellenek


Baka-e vagy?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 9 2012 02:56am
http://myanimelist.net/anime/1454/Kemonozume
2 részt láttam eddig, az alapstory nem egy nagy eresztés, kb rómeó és júlia viszont iszonyat jó az art style, a jazz ostről nem is beszélve.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 9 2012 06:11am
10/10 OP


This post was edited by InfamousMythos on Aug 9 2012 06:12am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15556575859198Next
Add Reply New Topic New Poll