d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1555657585964Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:37pm
Quote (Aston @ 14 Nov 2011 22:35)
ha fél órán belül indulok még oda is érek éjfélre


nvm éjszaka van :D

This post was edited by Rawen on Nov 14 2011 03:38pm
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 14 2011 07:55pm
úr isten én azt hittem az első oldalból h vmelyik random felbumpolta a régi topicot...

erre nézem a dátumot : "14 nov" bazze... kiakasztóan unatkozhattok
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 10:58pm
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 09:29pm)
agyilag nem több mint 12


mintha te ismernel engem te kis hulyegyerek, miutan ilyen kijelenteseket teszel,
kb. a sajat szinted reprezentalod, hogy kb. neked meg az agyad is szarbol keszult, te zero IQ -s idiota
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2011 12:11am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 04:58am)
mintha te ismernel engem te kis hulyegyerek, miutan ilyen kijelenteseket teszel,
kb. a sajat szinted reprezentalod, hogy kb. neked meg az agyad is szarbol keszult, te zero IQ -s idiota


:(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 01:30am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:47pm)
milyen erdekes hogy ahogyan elfutott innen ez a beni gyerek,
erezhetoen csokkent a "flame" related post a topicban...


ilyen romantikával átfűtött homoerotikus postok után tényleg jobbnak éreztem fal felé fordított seggel elosonni

Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:28pm)
mit megnem adnek hogy ha itt lenne most mellettem...



Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:31pm)
okes, egyedul megyek, csak kerdes hogy mivel jutok oda, nincs jaratom, de megoldom, ne felj


buszjegyre sem telik neki úgy látom

mire a keletihez ér a kistarcsai vályogházából feltöri a lábát a gumicsizma

This post was edited by beni on Nov 15 2011 01:35am
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 02:42am
:D
hat rajtad mar csak rohogok :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 15 2011 03:09am
Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 06:58)
mintha te ismernel engem te kis hulyegyerek, miutan ilyen kijelenteseket teszel,
kb. a sajat szinted reprezentalod, hogy kb. neked meg az agyad is szarbol keszult, te zero IQ -s idiota


hidd el, elég annyi amennyit itt mutatsz
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:14am
Quote (Ad4mz @ Nov 15 2011 09:09am)
hidd el, elég annyi amennyit itt mutatsz


Ez pontosan rolatok is elmondhato, hidd el.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 03:20am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 10:14am)
Ez pontosan rolatok is elmondhato, hidd el.


akit a szövegkohézió egy tőmondat alkotása közben is megtrolloz, az ne beszéljen
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 15 2011 03:28am
Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 11:14)
Ez pontosan rolatok is elmondhato, hidd el.


elhisszük, mégis te játszod meg az intelaktuális individuális egyént, amit 10 oldalig bírtál tartani
aztán csak elkezdted a fröcsögést meg a cigánykodást :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1555657585964Next
Closed New Topic New Poll