Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:47pm)
milyen erdekes hogy ahogyan elfutott innen ez a beni gyerek,
erezhetoen csokkent a "flame" related post a topicban...
ilyen romantikával átfűtött homoerotikus postok után tényleg jobbnak éreztem fal felé fordított seggel elosonni
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:28pm)
mit megnem adnek hogy ha itt lenne most mellettem...
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:31pm)
okes, egyedul megyek, csak kerdes hogy mivel jutok oda, nincs jaratom, de megoldom, ne felj
buszjegyre sem telik neki úgy látom
mire a keletihez ér a kistarcsai vályogházából feltöri a lábát a gumicsizma
This post was edited by beni on Nov 15 2011 01:35am