Quote (Oberon_os @ 6 Feb 2011 18:14)
olyasmi mint a travian, nem? Érdekelne, írnál pár tippet/trükköt, és hogy mivel induljak (mi illik be a csapatba).
Szerintem a team mind1.
Igen, olyan mint a travian (na jó, nekem kicsi szarabb, traviant anno amikor játszottam jobban megfogott.

)
Mind1 milyen csapattal indul imo. A lényeg, hogy elején csak a fontos dolgokat öld le. Pl ami kell egységekhez, meg ami a bányában van és védi. Aztán imporveal fejleszd az aranybányád, első 4 szintjét, utána túl drága lesz, de nem is szükséges. Sima upgrade, a többi bányánál elég 10%-ig.
A várban meg folyamatosan ami jön, a silot is nyomd mindig magad mellett, nehogy betelj. blacksmith kell fejlesztésekhez. Mage tower nem tudom mennyit ér én melee/rangeddel nyomom, semmi spellt nem használok.