d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15556575859118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 6 2011 09:59am
Quote (ecneB @ Feb 6 2011 04:12pm)
Gz, imo amúgy a végső csata lehetett volna sokkal nehezebb is.. Elég gyenge volt az a hős..
Harmadik map nagyon geci..
A 7x10 k ogre-t legyűrted btw? xd


gecc ne is mondd, mondom benyitok alig volt még dragonom :D

utána visszamentem, sharpshooter szétlötte őket.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:07am
aki még nem ismerné
http://mm-hk.com/referral/4557dc70c8cc8649b28c6bd0711a12746a120939
könyörgöm, csak az jöjjön játszani, aki tényleg aktív és nem csak a helyet foglalja, mert kezd megtelni a map
tehát előbb nézzetek utána, hogy miről szól a gém
ha beregeltél szólj és felveszünk a hunsub csapatba
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 6 2011 10:14am
Quote (xGurke @ 6 Feb 2011 17:07)
aki  még nem ismerné
http://mm-hk.com/referral/4557dc70c8cc8649b28c6bd0711a12746a120939
könyörgöm, csak az jöjjön játszani, aki tényleg aktív és nem csak a helyet foglalja, mert kezd megtelni a map
tehát előbb nézzetek utána, hogy miről szól a gém
ha beregeltél szólj és felveszünk a hunsub csapatba


olyasmi mint a travian, nem? Érdekelne, írnál pár tippet/trükköt, és hogy mivel induljak (mi illik be a csapatba).
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:17am
Quote (Oberon_os @ 6 Feb 2011 17:14)
olyasmi mint a travian, nem? Érdekelne, írnál pár tippet/trükköt, és hogy mivel induljak (mi illik be a csapatba).


engem is érdekelne ha ilyesfajta tájékoztatást kapnák
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:20am
Quote (Oberon_os @ Feb 6 2011 04:14pm)
olyasmi mint a travian, nem? Érdekelne, írnál pár tippet/trükköt, és hogy mivel induljak (mi illik be a csapatba).


olyasmi
hát azt ajánlom, hogy ne olyan várral kezdj mint én (az a második vár, valami kereskedő vagy mi a faszom)
hanem bármelyik másik hárommal
ja és az elején olvass el mindent amit a tutorialba írnak (sereg átrendezés a bónuszok miatt, etc)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 6 2011 10:20am
Quote (Oberon_os @ 6 Feb 2011 18:14)
olyasmi mint a travian, nem? Érdekelne, írnál pár tippet/trükköt, és hogy mivel induljak (mi illik be a csapatba).


Szerintem a team mind1.

Igen, olyan mint a travian (na jó, nekem kicsi szarabb, traviant anno amikor játszottam jobban megfogott. :D )

Mind1 milyen csapattal indul imo. A lényeg, hogy elején csak a fontos dolgokat öld le. Pl ami kell egységekhez, meg ami a bányában van és védi. Aztán imporveal fejleszd az aranybányád, első 4 szintjét, utána túl drága lesz, de nem is szükséges. Sima upgrade, a többi bányánál elég 10%-ig.

A várban meg folyamatosan ami jön, a silot is nyomd mindig magad mellett, nehogy betelj. blacksmith kell fejlesztésekhez. Mage tower nem tudom mennyit ér én melee/rangeddel nyomom, semmi spellt nem használok.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:25am
Quote (xGurke @ Feb 6 2011 05:07pm)
aki  még nem ismerné
http://mm-hk.com/referral/4557dc70c8cc8649b28c6bd0711a12746a120939
könyörgöm, csak az jöjjön játszani, aki tényleg aktív és nem csak a helyet foglalja, mert kezd megtelni a map
tehát előbb nézzetek utána, hogy miről szól a gém
ha beregeltél szólj és felveszünk a hunsub csapatba


beléptem, magiccal vagyok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:25am
Quote (N4aBz @ Feb 6 2011 04:25pm)
beléptem, magiccal vagyok


neved?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:27am
Quote (xGurke @ Feb 6 2011 05:25pm)
neved?


n4abzor
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:28am
írjátok majd be a neveteket, anyd felvesz mindenkit a csapatba
Go Back To Magyar Topic List
Prev15556575859118Next
Add Reply New Topic New Poll