d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev155565758595001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 30 2010 07:39am
Quote (xGurke @ Jul 30 2010 03:36pm)
uborka?


a gurke németül uborkát jelent
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2010 07:41am
Quote (Saenchai @ Jul 30 2010 01:39pm)
a gurke németül uborkát jelent


HOLY SHIT
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2010 08:27am
Quote (Inakwo @ Jul 30 2010 02:30pm)
te mirpl beszélsz?

:) siofokon oltári bulik vannak, tele jo nővel

mi kell még? filozofálni menjek a balatonra vagy mi a fene? talán muzeumokat látogtani? OHH LOL Vis...


Te miről beszélsz? Szövegértelmezés? néha kajak túl sieted a dolgokat imo :D
Ott írtma le, mit kell csinálni a balatonon. Lazulni. Lemész haverokkal, kiültök a strandra, raktéáztok, röhögtök, társas játékoztok, labdáztok a vízben. néha éjszaka elmentek diszkóba de nem ez adja a 2nyaralás" alaphangját. Az, hogy lemegyek este 6ra siófokra és reggel hazajövök=nn. Jó bulik vannak pesten is, jócsajok szintén... Mondom, voltma lent bulizni, és nem éreztem azt, hogy csak azért, hogy elmondhassam, siófokon voltma bulizni, lemenjek. nem éreztem át a feelinget annyira, emg a többiek sem. Mondjuk mi nem siófokon voltunk hanem lellén, de hidd el, ott is komoly a szórakozás turizmus, de hajnal 2körül hazamentünk mert nem pörögtünk rá annyira a partira. A másik meg, hogy ott nincs kimondottan kiválasztott zene ízlés szerint müködö disco, ott midnegyik tökugyanolyan, nyomják a memories, azt csá. Nem azt mondom,h ogy szarul fogod réezni magad, csak ezt az idealista gondolkodásmódot nem tudom befogadni ilyen ynersen.
jarly
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 30 2010 08:28am
Quote (Vismajor @ 30 Jul 2010 16:27)
Te miről beszélsz? Szövegértelmezés? néha kajak túl sieted a dolgokat imo :D
Ott írtma le, mit kell csinálni a balatonon. Lazulni. Lemész haverokkal, kiültök a strandra, raktéáztok, röhögtök, társas játékoztok, labdáztok a vízben. néha éjszaka elmentek diszkóba de nem ez adja a 2nyaralás" alaphangját. Az, hogy lemegyek este 6ra siófokra és reggel hazajövök=nn. Jó bulik vannak pesten is, jócsajok szintén... Mondom, voltma lent bulizni, és nem éreztem azt, hogy csak azért, hogy elmondhassam, siófokon voltma bulizni, lemenjek. nem éreztem át a feelinget annyira, emg a többiek sem. Mondjuk mi nem siófokon voltunk hanem lellén, de hidd el, ott is komoly a szórakozás turizmus, de hajnal 2körül hazamentünk mert nem pörögtünk rá annyira a partira. A másik meg, hogy ott nincs kimondottan kiválasztott zene ízlés szerint müködö disco, ott midnegyik tökugyanolyan, nyomják a memories, azt csá. Nem azt mondom,h ogy szarul fogod réezni magad, csak ezt az idealista gondolkodásmódot nem tudom befogadni ilyen ynersen.
jarly


memories = full of win.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2010 08:29am
Quote (bajcli @ Jul 30 2010 03:28pm)
memories = full of win.


Szeretem, nincs vele igazán bajom, de hogy mindenhonnan az folyik, kicsit sok. Mész a buszon, minden 2 embernek így csörög a telefonja, ólol. Meghallgatom, de már unom.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2010 08:35am
Quote (Vismajor @ 30 Jul 2010 15:29)
Szeretem, nincs vele igazán bajom, de hogy mindenhonnan az folyik, kicsit sok. Mész a buszon, minden 2 embernek így csörög a telefonja, ólol. Meghallgatom, de már unom.


Inakwonak is : DDD
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 30 2010 08:44am
Quote (Vismajor @ Jul 30 2010 02:29pm)
Szeretem, nincs vele igazán bajom, de hogy mindenhonnan az folyik, kicsit sok. Mész a buszon, minden 2 embernek így csörög a telefonja, ólol. Meghallgatom, de már unom.


meg a yolanda bí kúl
azis agyonvan hallgatva :wacko:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2010 08:45am
Quote (jspogmg @ Jul 30 2010 03:44pm)
meg a yolanda bí kúl
azis agyonvan hallgatva :wacko:


Jahjah.
Nem azt mondom, a jó számok ofc sokszor mennek, de ebből divat lett, és már nem tudom úgy értékelni mint anno. Már azok is ezt hallgatják akik 2 éve azt mondták volna rá h "átlagos"
most meg nonstop aztr hallgatják
Mondjuk én sem vagyok különb, mióta megvettem az új 2.1et, gyakran hallgatom jtuyubon a getting over yout, tetszik a klip is, meg a feka srácnak durva hangja van nagyon
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 30 2010 08:55am
Quote (Vismajor @ 30 Jul 2010 15:27)
Te miről beszélsz? Szövegértelmezés? néha kajak túl sieted a dolgokat imo :D
Ott írtma le, mit kell csinálni a balatonon. Lazulni. Lemész haverokkal, kiültök a strandra, raktéáztok, röhögtök, társas játékoztok, labdáztok a vízben. néha éjszaka elmentek diszkóba de nem ez adja a 2nyaralás" alaphangját. Az, hogy lemegyek este 6ra siófokra és reggel hazajövök=nn. Jó bulik vannak pesten is, jócsajok szintén... Mondom, voltma lent bulizni, és nem éreztem azt, hogy csak azért, hogy elmondhassam, siófokon voltma bulizni, lemenjek. nem éreztem át a feelinget annyira, emg a többiek sem. Mondjuk mi nem siófokon voltunk hanem lellén, de hidd el, ott is komoly a szórakozás turizmus, de hajnal 2körül hazamentünk mert nem pörögtünk rá annyira a partira. A másik meg, hogy ott nincs kimondottan kiválasztott zene ízlés szerint müködö disco, ott midnegyik tökugyanolyan, nyomják a memories, azt csá. Nem azt mondom,h ogy szarul fogod réezni magad, csak ezt az idealista gondolkodásmódot nem tudom befogadni ilyen ynersen.
jarly


wow super cool story bro
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2010 08:56am
Quote (Janou @ Jul 30 2010 03:55pm)
wow super cool story bro


thumbsup
Go Back To Magyar Topic List
Prev155565758595001Next
Closed New Topic New Poll