Quote (Opsilo @ 31 May 2010 20:52)
erre most nem tudok mit mondani..én elvonatkoztattam magam és ajár meg is nézheted a voksomat , nem predire szavaztam
nem is kell semmit mondani, és nem is ellened irányult, sőt még predi ellen sem
nincs veletek semmi bajom, csak azért ez így nem fer, mert nem kell nagy műértőnek lenni ahhoz, hogy belásd, hogy az a sig valahol leghátul lenne