d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1555657585965Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2010 12:46pm
Quote (Opsilo @ 31 May 2010 20:37)
én értem de úgy látszik te nem érted mit akartam ezzel mondani


ezzel sztem teljesen úgy vagy mint a "this"-szel
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 31 2010 07:46pm)
ezzel sztem teljesen úgy vagy mint a "this"-szel


értelmezd amit irtam és utána kommentáld
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 12:48pm
Quote (Ad4mz @ 31 May 2010 20:40)
mekkora nigger már


Lyaly, de szívesen folytatnám :D

mekkora nigger nigger
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:50pm
Quote (Opsilo @ 31 May 2010 20:44)
most bántasz adamz?:(


nem bántalak :d én magas ívből leszarom, hogy ki nyer, mert tudom, hogy azok között vagyok akik a legjobb sigeket csinálják a subon

de azért tényleg meg lett mondva, hogy próbáljunk elvonatkoztatni az embertől, de a guildotok 90%-a nem volt képes felfogni ezt :zzz:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 12:50pm
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 19:48)
Lyaly, de szívesen folytatnám :D

mekkora nigger nigger


nigger nigger nigger

/thread
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 12:51pm
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 20:50)
nigger nigger nigger

/thread


Szerintem mióta a jsp-n vagyok azon a képen röhögtem legtöbbet.
Most megint rákerestem, és sírok a röhögéstől. :D
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:52pm
Quote (Ad4mz @ May 31 2010 07:50pm)
nem bántalak :d én magas ívből leszarom, hogy ki nyer, mert tudom, hogy azok között vagyok akik a legjobb sigeket csinálják a subon

de azért tényleg meg lett mondva, hogy próbáljunk elvonatkoztatni az embertől, de a guildotok 90%-a nem volt képes felfogni ezt :zzz:


erre most nem tudok mit mondani..én elvonatkoztattam magam és ajár meg is nézheted a voksomat , nem predire szavaztam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2010 12:53pm
Quote (Opsilo @ 31 May 2010 20:48)
értelmezd amit irtam és utána kommentáld


texxast mindenki utálja mint a szart, mégis kapott a sige pár szavazatot.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:55pm
Quote (Opsilo @ 31 May 2010 20:52)
erre most nem tudok mit mondani..én elvonatkoztattam magam és ajár meg is nézheted a voksomat , nem predire szavaztam


nem is kell semmit mondani, és nem is ellened irányult, sőt még predi ellen sem
nincs veletek semmi bajom, csak azért ez így nem fer, mert nem kell nagy műértőnek lenni ahhoz, hogy belásd, hogy az a sig valahol leghátul lenne
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 12:55pm
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 19:51)
Szerintem mióta a jsp-n vagyok azon a képen röhögtem legtöbbet.
Most megint rákerestem, és sírok a röhögéstől. :D


én mostanában ezeken röhögtem nagyot :'D








Go Back To Magyar Topic List
Prev1555657585965Next
Add Reply New Topic New Poll