d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev15556575859828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:27am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 04:25pm)
mindkettoben kurvaszar
: D
de azert ide is bepostolom mert epenis
http://i48.tinypic.com/lvcqc.jpg : )))))))


ok
de azért már vert minket szarrá qop te nyomorék geci
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:27am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 04:22pm)
hat igen, az vicces tud lenni..aztan te maradsz meg, mert elfutottal, mindenki mas meghalt, es egy szarrafeedelt team ellen kell defelni a raxokat.. n1.



jo de most nem imbarol van szo, hanem EGYENLOEN farmolt  / feedelt 1v1 meccsre.


ugyanolyanokról van szó
de mind1, úgy is csak akkor derülne ki az egész ha kipróbálnánk
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:28am
Quote (sylKE @ Dec 18 2009 05:27pm)
ok
de azért már vert minket szarrá qop te nyomorék geci


biztos adam feedelte az elejen : D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:31am
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 05:27pm)
ugyanolyanokról van szó
de mind1, úgy is csak akkor derülne ki az egész ha kipróbálnánk


probaljuk
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:32am
Quote (Rezs @ 18 Dec 2009 17:27)
ugyanolyanokról van szó
de mind1, úgy is csak akkor derülne ki az egész ha kipróbálnánk


vouch, hagyjuk is ^^
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 11:19am
imadom hogyha ez a betegagyu ittvan akkor nem lehetek veletek : D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 18 2009 11:19am

kurvajól játszott az enigma yy

lol 150 apm :C

This post was edited by farki on Dec 18 2009 11:19am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 11:21am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 05:19pm)
imadom hogyha ez a betegagyu ittvan akkor nem lehetek veletek : D


jobb is hogy nem voltál velünk, mr. 0/2/2 kotf
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 18 2009 11:23am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 18:19)
imadom hogyha ez a betegagyu ittvan akkor nem lehetek veletek : D


egyébként ha ott az erdőnkben nem ultizol el 1 emberre, akkor amikor a bázisotoknál voltunk, te simán ráultizhattál volna ötünkre, s talán lehetett volna 1 genocide-otok is :\
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 11:24am
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 06:21pm)
jobb is hogy nem voltál velünk, mr. 0/2/2 kotf


azert ennyi dotazas honozas utan tullephettel volna azon hogy K/D/A : D

igen tudom, kiraly volt hogy raultiztam 1 emberre, az legalabb megdoglott, csak hogy ne maradjon az 5v5 fightra
1x voltam veled honban, azt is elbuktuk, csak akkor nekem volt legjobb 'statom' a timben jurneroval, ha mar K/D/Anal tartunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev15556575859828Next
Add Reply New Topic New Poll