Quote (Rezs @ Dec 18 2009 06:21pm)
jobb is hogy nem voltál velünk, mr. 0/2/2 kotf
azert ennyi dotazas honozas utan tullephettel volna azon hogy K/D/A : D
igen tudom, kiraly volt hogy raultiztam 1 emberre, az legalabb megdoglott, csak hogy ne maradjon az 5v5 fightra
1x voltam veled honban, azt is elbuktuk, csak akkor nekem volt legjobb 'statom' a timben jurneroval, ha mar K/D/Anal tartunk