d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev155565758593048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,843
Joined: Oct 22 2007
Gold: 16.66
Warn: 100%
Sep 5 2009 07:27pm
lacketto te vagy te pedofil, olyan emo seggfej

:wub:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 5 2009 10:52pm
megfáztam és fáj a torkom meg a fejem :c
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 6 2009 02:03am
Ma 2009. 9. 6, vasárnap, Zakariás napja van.

jaja mindig cry olt hogy amba hadja... am ugy easy amba hagyni.. törd szét a cd-t gyüljsd meg a kodot töröld a gépröl küld el Zackariásnak az fg det és töröld az összes karidat és nem lessz kedved többet játcani az tuti wink.gif
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Sep 6 2009 02:08am
Quote (lacketto @ Sun, 6 Sep 2009, 10:03)
Ma 2009. 9. 6, vasárnap, Zakariás napja van.

jaja mindig cry olt hogy amba hadja... am ugy easy amba hagyni.. törd szét a cd-t gyüljsd meg a kodot töröld a gépröl küld el Zackariásnak az fg det és töröld az összes karidat és nem lessz kedved többet játcani az tuti wink.gif


pont 5 perce vettem észre kb. mikor kth-s siteot böngésztem :D
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 6 2009 02:12am
Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 23:17)
nem is láttam a csajokat, de szarok szoktak lenni a szépségversenyek

nekem is el kene mar latogatnom az osirisbe, csak mostansag konnyen nullazom a szamlam :-(

Quote (Oberon_os @ Sun, 6 Sep 2009, 01:16)
hol hogyé


3825
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Sep 6 2009 04:41am
megyek furdeni
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 6 2009 04:52am
ebédelek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 6 2009 05:05am
Quote (H4xooR @ Sun, 6 Sep 2009, 11:52)
ebédelek


én most jöttem haza a pizzériából
király
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 6 2009 05:05am
sztem megfáztam
voltam a sparban és vettem sajtburgereket meg muffint amit majd magam készítek el :~)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 6 2009 05:21am
minimax megy nálam de nincs a közelben a távirányító
Go Back To Magyar Topic List
Prev155565758593048Next
Closed New Topic New Poll