Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 23:17)
nem is láttam a csajokat, de szarok szoktak lenni a szépségversenyek
nekem is el kene mar latogatnom az osirisbe, csak mostansag konnyen nullazom a szamlam :-(
Quote (Oberon_os @ Sun, 6 Sep 2009, 01:16)
hol hogyé
3825