d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev155565758Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 26 2009 02:04pm
Quote (Vismajor @ Tue, 26 May 2009, 22:03)
Csalódtam
:(

kezet foghatsz matraccal


Nem, nem csináltam semmi scrollozni valót
Ne bánts vis
vis bánt
:c
vis :c
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 02:05pm
Quote (Klontar @ Tue, 26 May 2009, 21:04)
Nem, nem csináltam semmi scrollozni valót
Ne bánts vis
vis bánt
:c
vis :c


mesh :c
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 26 2009 02:08pm
Quote (Klontar @ Tue, May 26 2009, 09:04pm)
Nem, nem csináltam semmi scrollozni valót
Ne bánts vis
vis bánt
:c
vis :c


de, csak nem függőleges, hanem vízsszintes irányba :angry:

Quote (lacketto @ Tue, May 26 2009, 09:05pm)
mesh :c


lac3 :c
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 02:10pm
Quote (Vismajor @ Tue, 26 May 2009, 21:08)
de, csak nem függőleges, hanem vízsszintes irányba :angry:



lac3 :c


vis :c
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 26 2009 02:12pm
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 22:10)
vis :c


ta
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 26 2009 02:13pm
Quote (lacketto @ Tue, May 26 2009, 09:10pm)
vis :c


vis:


failed.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 26 2009 02:13pm
Quote (Vismajor @ Tue, 26 May 2009, 22:08)
de, csak nem függőleges, hanem vízsszintes irányba :angry:


De minek scrollozni vízszintes irányba? :D Tudod, hogy D lesz ott, és nem is lesznek vízszintes irányba postok

Quote (xLestatx @ Tue, 26 May 2009, 22:12)
ta


:wallbash: :rofl:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 26 2009 02:14pm
Quote (Klontar @ Tue, May 26 2009, 09:13pm)
De minek scrollozni vízszintes irányba? :D Tudod, hogy D lesz ott, és nem is lesznek vízszintes irányba postok



:wallbash: :rofl:


de még lehetne is!
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD




































































Tudom, h elmentél odáig, pedig nincs ott semmi. Ha-ha.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 26 2009 02:17pm
Quote (Vismajor @ Tue, 26 May 2009, 22:14)
de még lehetne is!
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD




































































Tudom, h elmentél odáig, pedig nincs ott semmi. Ha-ha.


Azért mentem el odáig, hogy a Quote-ra rákattinthassak :rofl:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2009 02:45pm
Quote (BiceBoca @ Tue, May 26 2009, 04:31pm)
ha leszarod miért nem húzol el innen a büdösrákba?


ne idegeskedj
16 évesen még nyugodtnak kéne lenned... és a gyereknek se tesz jót
Go Back To Magyar Topic List
Prev155565758Next
Add Reply New Topic New Poll