d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15556575859162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 26 2008 07:45am
Újabb tapasztalatok:

Samurai Champloo

Nekem nagyon tetszett 8.5/10 jók a karakterek és nagyon jó a történet is, csak néha belassul és az nem jó.

E mellesleg vki tudja honnan leszedni az új Code Geass részeket? huh.gif

This post was edited by Vharimatras on Jul 26 2008 08:04am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 26 2008 08:05am
Quote (Vharimatras @ Sat, 26 Jul 2008, 14:45)
Újabb tapasztalatok:

Samurai Champloo

Nekem nagyon tetszett 8.5/10 jók a karakterek és nagyon jó a történet is, csak néha belassul és az nem jó.

E mellesleg vki tudja honnan leszedni az új Code Geass részeket? huh.gif


http://eclipse.no-sekai.de/
vasarnap este 10-11 korul lehet leszedni

This post was edited by Rawen on Jul 26 2008 08:06am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 26 2008 08:07am
Quote (Rawen @ Sat, Jul 26 2008, 03:05pm)
http://eclipse.no-sekai.de/
vasarnap este 10-11 korul lehet leszedni


heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif heart2.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 26 2008 08:50am
Quote (H4xooR @ Sat, 26 Jul 2008, 05:34)
nem tudja valaki,hogy a Shippuudenben hanyadik résznél van az,hogy (nem emlékszem már a nevükre sajnos -.-) amikor Gaara-t elrabolja 1 csapat és kiszívják belőle a mosómedvét? mert ott hagytam abba régen,hogy mire odaértek Narutóék addigra meghalt. és tovább már nemtudom miért nem néztem. éjjel lejött 40-től 60ig az összes rész,de a 40 nem ott kezdődik t.t


KOSZI HOGY ELSPOILEREZTED HOGY GAARA MEGHAL, UGYIS NAGYON MEG AKARTAM NEZNI PONT A SHIPPUUDENT!!111 mad1.gif

This post was edited by kabraxis6 on Jul 26 2008 08:50am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 26 2008 02:24pm
Quote (kabraxis6 @ Sat, 26 Jul 2008, 15:50)
KOSZI HOGY ELSPOILEREZTED HOGY GAARA MEGHAL, UGYIS NAGYON MEG AKARTAM NEZNI PONT A SHIPPUUDENT!!111 mad1.gif


!!!!
mar te is irtad,regebben,h egyertelmuen spoilerveszely van a topicban ^^
amugy sem hal meg biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Jul 26 2008 02:24pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2008 03:01pm
oh shi- 3. oldalra kerult a topic
cg 16. n1 kovetkezo reszben vegre lelouch vs suzaku

This post was edited by Rawen on Jul 28 2008 03:01pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 28 2008 03:45pm
Quote (Rawen @ Mon, Jul 28 2008, 10:01pm)
oh shi- 3. oldalra kerult a topic
cg 16. n1 kovetkezo reszben vegre lelouch vs suzaku


nem lesz ebből harc imo
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 28 2008 06:19pm
en sose néztem ilyesmit, nem tetszik.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 28 2008 06:20pm
Quote (lacketto @ Tue, Jul 29 2008, 01:19am)
en sose néztem ilyesmit, nem tetszik.


sleep4.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2008 04:03am
Quote (Vharimatras @ Mon, 28 Jul 2008, 23:45)
nem lesz ebből harc imo


confrontation a lenyeg...mi ez magyarul...lusta vagyok megnezni biggrin.gif
"szembesítés" szotar ftw,utalom,h mar jobban tudok angolul mint magyarul

This post was edited by Rawen on Jul 29 2008 04:04am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15556575859162Next
Add Reply New Topic New Poll