Quote (H4xooR @ Sat, 26 Jul 2008, 05:34)
nem tudja valaki,hogy a Shippuudenben hanyadik résznél van az,hogy (nem emlékszem már a nevükre sajnos -.-) amikor Gaara-t elrabolja 1 csapat és kiszívják belőle a mosómedvét? mert ott hagytam abba régen,hogy mire odaértek Narutóék addigra meghalt. és tovább már nemtudom miért nem néztem. éjjel lejött 40-től 60ig az összes rész,de a 40 nem ott kezdődik t.t
KOSZI HOGY ELSPOILEREZTED HOGY GAARA MEGHAL, UGYIS NAGYON MEG AKARTAM NEZNI PONT A SHIPPUUDENT!!111
This post was edited by kabraxis6 on Jul 26 2008 08:50am