Quote (ace07 @ 2 Nov 2013 20:33)
tfw úgy néz ki rendbe jön a gerincem végre 2 hónap után, nemsokára jöhetnek a normális edzések .
én több, mint egy év kihagyás után kezdtem el kondizni 2 hete, de már lassan a régi súlyokkal fogok dolgozni (ami szintén nem sok, de azt hittem több idő lesz).