d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15555565575585591257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 28 2013 02:35pm
Quote (jarabekg @ 28 Oct 2013 22:28)
lemaradtam fahrii progress picéről és már broken a link

:(


nem akartam már hogy sokáig kinnlegyen a nagy csöcsöm, akit érdekelt az úgyis látta, de most hirtelen ketten is kértétek szal ittvan megin

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 28 2013 02:37pm
Quote (fahrii @ Oct 28 2013 08:35pm)
nem akartam már hogy sokáig kinnlegyen a nagy csöcsöm, akit érdekelt az úgyis látta, de most hirtelen ketten is kértétek szal ittvan megin

http://img716.imageshack.us/img716/8972/z3gy.jpg


ráverdesném
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 28 2013 02:43pm
Quote (fahrii @ Oct 28 2013 09:35pm)
nem akartam már hogy sokáig kinnlegyen a nagy csöcsöm, akit érdekelt az úgyis látta, de most hirtelen ketten is kértétek szal ittvan megin

http://img716.imageshack.us/img716/8972/z3gy.jpg


erről a progress képről jut eszembe
nagyon-nagyon régen volt egy SilencE nevű gyerek csében, ilyen kurva vontatottan és magas hangon beszélt, volt kb 12-13 éves sztem
de bírtuk a fejét
most ránéztem facebookon
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 28 2013 02:45pm
Quote (Vismajor @ 28 Oct 2013 22:43)
erről a progress képről jut eszembe
nagyon-nagyon régen volt egy SilencE nevű gyerek csében, ilyen kurva vontatottan és magas hangon beszélt, volt kb 12-13 éves sztem
de bírtuk a fejét
most ránéztem facebookon
http://3.ii.gl/Wu9qG-.png


ez a nyíregyházi cutler gym, itt edzettem a nyáron
az pedig az én hátam a háttérben lol rofl

This post was edited by fahrii on Oct 28 2013 02:46pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 28 2013 03:05pm
Quote (Vismajor @ 28 Oct 2013 22:43)
erről a progress képről jut eszembe
nagyon-nagyon régen volt egy SilencE nevű gyerek csében, ilyen kurva vontatottan és magas hangon beszélt, volt kb 12-13 éves sztem
de bírtuk a fejét
most ránéztem facebookon
http://3.ii.gl/Wu9qG-.png




ilyenkor mindig jot mosolygok
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 29 2013 09:47am
Quote (ecneB @ 28 Oct 2013 22:05)
http://4.ii.gl/JmjZp4.png

ilyenkor mindig jot mosolygok


én is ezt néztem :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 29 2013 09:59am
Quote (ecneB @ Oct 28 2013 10:05pm)
http://4.ii.gl/JmjZp4.png

ilyenkor mindig jot mosolygok


gondolom arra is gyúr
http://3.ii.gl/AEVhN.png
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 29 2013 10:00am
Quote (fahrii @ Oct 28 2013 10:35pm)
nem akartam már hogy sokáig kinnlegyen a nagy csöcsöm, akit érdekelt az úgyis látta, de most hirtelen ketten is kértétek szal ittvan megin

http://img716.imageshack.us/img716/8972/z3gy.jpg


Azert ez mar nemrossz, basznalak fähri

Majd en is postolok felev vegen))
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 29 2013 11:35am
Quote (Vismajor @ Oct 29 2013 03:59pm)
gondolom arra is gyúr
http://3.ii.gl/AEVhN.png


safety at its finest
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 29 2013 02:25pm
Quote (putincykavodka @ 28 Oct 2013 17:00)
Kulsoskent vehetsz koliba berletet dunno mennyi, de ugy se draga, csak felev elejen lehet, de nem tudsz bemenni a portan berlet nelkul, lenn a teremben eleg ritkan nezik


de van érvényes bérletem, csak nem az enyém, hanem kölcsön kaptam, azzal vajon lebukok-e, ez a kérdés
Go Back To Magyar Topic List
Prev15555565575585591257Next
Add Reply New Topic New Poll