d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15545555565575581257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Oct 24 2013 09:44am
Quote (fahrii @ Oct 24 2013 12:41pm)
http://img853.imageshack.us/img853/6311/xq4j.jpg

Ha már témánál vagyunk itt egy progresskép.
Friss és ropogós. Diéta óta feljött 5 kiló. 94 vagyok jelenleg. Naturálba elégedett vagyok magammal. Igazából a dopping is átfutott az agyamon, de úgy már túl nagy lennék xddddddd


Milyen magas vagy?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 24 2013 09:46am
Quote (Tommy_hun @ 24 Oct 2013 17:44)
Milyen magas vagy?


194 asszem
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Oct 24 2013 10:34am
Quote (fahrii @ 24 Oct 2013 13:41)
http://img853.imageshack.us/img853/6311/xq4j.jpg

Ha már témánál vagyunk itt egy progresskép.
Friss és ropogós. Diéta óta feljött 5 kiló. 94 vagyok jelenleg. Naturálba elégedett vagyok magammal. Igazából a dopping is átfutott az agyamon, de úgy már túl nagy lennék xddddddd



kurva jól nézel ki, gj. nagyobb akkor leszel ha zabálsz mint egy disznó. ha kevesebbet eszel és szúrsz akkor zsírt veszítesz és tartod az izomzatod.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 24 2013 11:03am
Quote (32rferkipper @ 24 Oct 2013 18:34)
kurva jól nézel ki, gj. nagyobb akkor leszel ha zabálsz mint egy disznó. ha kevesebbet eszel és szúrsz akkor zsírt veszítesz és tartod az izomzatod.


a vállammal nem vagyok elégedett, előlröl jó, de oldalról túl vékony, full hülyén néz ki a baszott nagy mellemhez képest. Most kb tartalékon megy a mellezés, láb-váll-csuklya-has fronton meg rákapcsoltam, remélem sikerült felhozni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 24 2013 11:32am
Quote (fahrii @ 24 Oct 2013 19:03)
a vállammal nem vagyok elégedett, előlröl jó, de oldalról túl vékony, full hülyén néz ki a baszott nagy mellemhez képest. Most kb tartalékon megy a mellezés, láb-váll-csuklya-has fronton meg rákapcsoltam, remélem sikerült felhozni.


ne kokszolj

+ a melled is elég hülyén nézni ki elnőiesedve (elég fura valamiért most is)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 24 2013 11:35am
Quote (RRC @ 24 Oct 2013 19:32)
ne kokszolj

+ a melled is elég hülyén nézni ki elnőiesedve (elég fura valamiért most is)


egyelőre úgy érzem van még hova fejlődnöm, a mellem meg azért fura mert gynom van gyermekkorom óta
mostanában többször is átfutott az agyamon, hogy meg kellene műttetni csak félek az altatástól (nem veszélytelen azért)
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Oct 28 2013 08:56am
Mennyi a házhozszállítás myoproteinen?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 28 2013 09:00am
Quote (grinderpet @ Oct 20 2013 11:58am)
kicsit hiányosan tettem fel a kérdést,
tehát a kármán konditeremről van szó


Kulsoskent vehetsz koliba berletet dunno mennyi, de ugy se draga, csak felev elejen lehet, de nem tudsz bemenni a portan berlet nelkul, lenn a teremben eleg ritkan nezik
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 28 2013 11:16am
Quote (fahrii @ 24 Oct 2013 19:35)
egyelőre úgy érzem van még hova fejlődnöm, a mellem meg azért fura mert gynom van gyermekkorom óta
mostanában többször is átfutott az agyamon, hogy meg kellene műttetni csak félek az altatástól (nem veszélytelen azért)


gyógyszerrel is lehet kezelni, ha nem ököl méretű, dobd már át a képet privibe

This post was edited by Akizk on Oct 28 2013 11:16am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 28 2013 02:28pm
lemaradtam fahrii progress picéről és már broken a link

:(

This post was edited by jarabekg on Oct 28 2013 02:28pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15545555565575581257Next
Add Reply New Topic New Poll