Quote (grinderpet @ Oct 19 2013 01:50pm)
bme egyetemi kondiba nem saját bérlettel be lehet jutni? mennyire nézik?
a sportközpontra gondolsz?
Ha jól tudom, oda 5k forint a 14 alkalmas bérlet, egyszerre akár ketten is bemehettek, de ugye az két alkalomnak minősül. Ilyen alapon nem gondolnám, hogy gond lenne, ha a bérletet kölcsönbe kapod.
Azt, hogy van korlátlan havi bérlet amivel bármennyiszer beléphetsz, arról nem tudok.
Ha random kollégiumok konditermére gondolsz, ott is simán lebukhatsz, de már a belépésnél megnézik a fényképes féléves bérleten a kis pofikádat, ha nem egyezik az fényképes igazoló dokumentumoddal a név (személyi, jogsi, útlevél), akkor már a próbálkozásért jár a büntetőpont.
Legalább is a kármánban így megy.