d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15535545555565571257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 19 2013 10:04am
Quote (grinderpet @ Oct 19 2013 01:50pm)
bme egyetemi kondiba nem saját bérlettel be lehet jutni? mennyire nézik?


a sportközpontra gondolsz?
Ha jól tudom, oda 5k forint a 14 alkalmas bérlet, egyszerre akár ketten is bemehettek, de ugye az két alkalomnak minősül. Ilyen alapon nem gondolnám, hogy gond lenne, ha a bérletet kölcsönbe kapod.

Azt, hogy van korlátlan havi bérlet amivel bármennyiszer beléphetsz, arról nem tudok.


Ha random kollégiumok konditermére gondolsz, ott is simán lebukhatsz, de már a belépésnél megnézik a fényképes féléves bérleten a kis pofikádat, ha nem egyezik az fényképes igazoló dokumentumoddal a név (személyi, jogsi, útlevél), akkor már a próbálkozásért jár a büntetőpont.
Legalább is a kármánban így megy.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 19 2013 10:10am
Quote (grinderpet @ 19 Oct 2013 16:43)
mert nem kérhettem kölcsön nyilván a bérletet


jah, ez így megy XD
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 19 2013 10:38pm
Quote (Makkertest @ Oct 19 2013 05:04pm)
a sportközpontra gondolsz?
Ha jól tudom, oda 5k forint a 14 alkalmas bérlet, egyszerre akár ketten is bemehettek, de ugye az két alkalomnak minősül. Ilyen alapon nem gondolnám, hogy gond lenne, ha a bérletet kölcsönbe kapod.

Azt, hogy van korlátlan havi bérlet amivel bármennyiszer beléphetsz, arról nem tudok.


Ha random kollégiumok konditermére gondolsz, ott is simán lebukhatsz, de már a belépésnél megnézik a fényképes féléves bérleten a kis pofikádat, ha nem egyezik az fényképes igazoló dokumentumoddal a név (személyi, jogsi, útlevél), akkor már a próbálkozásért jár a büntetőpont.
Legalább is a kármánban így megy.


az epitosoknel nekem sose neztek meg a berletemet, harom fel ev alatt egyszerse
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 20 2013 03:58am
Quote (Makkertest @ 19 Oct 2013 18:04)
a sportközpontra gondolsz?
Ha jól tudom, oda 5k forint a 14 alkalmas bérlet, egyszerre akár ketten is bemehettek, de ugye az két alkalomnak minősül. Ilyen alapon nem gondolnám, hogy gond lenne, ha a bérletet kölcsönbe kapod.

Azt, hogy van korlátlan havi bérlet amivel bármennyiszer beléphetsz, arról nem tudok.


Ha random kollégiumok konditermére gondolsz, ott is simán lebukhatsz, de már a belépésnél megnézik a fényképes féléves bérleten a kis pofikádat, ha nem egyezik az fényképes igazoló dokumentumoddal a név (személyi, jogsi, útlevél), akkor már a próbálkozásért jár a büntetőpont.
Legalább is a kármánban így megy.


kicsit hiányosan tettem fel a kérdést,
tehát a kármán konditeremről van szó
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 20 2013 04:48am
Quote (grinderpet @ Oct 20 2013 09:58am)
kicsit hiányosan tettem fel a kérdést,
tehát a kármán konditeremről van szó


belépéskor meg fogják nézni a kártyát meg a személyit, ha jól emlékszem.

bár nekem belsős bérletem van

ritkán jönnek ellenőrizni, ha ott lebuksz, kitiltanak a kondiból, 10 büntetőpont esetén a koliból is, egyéb tiltások, stb.

Tény, hogy elfogytak a bérletek erre a félévre.
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 20 2013 04:51am
Quote (Makkertest @ 20 Oct 2013 12:48)
belépéskor meg fogják nézni a kártyát meg a személyit, ha jól emlékszem.

bár nekem belsős bérletem van

ritkán jönnek ellenőrizni, ha ott lebuksz, kitiltanak a kondiból, 10 büntetőpont esetén a koliból is, egyéb tiltások, stb.

Tény, hogy elfogytak a bérletek erre a félévre.


értem, rendben, köszönöm
külsős a bérlet amúgy
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 21 2013 01:08am
megjött az impact whey myproteintől. ízesítetlen

ezután már nem sok kedve van az embernek akármilyen "szkálytek" és hasonló szarokat venni.
Nagyon minőségi dolog, nincs hozzáadva semmi szemét, finom, könnyen iható, olcsó
9/10
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 21 2013 01:14am


kb igy kepzelem fahriit

mondjuk imdethre hasonlit XD!

This post was edited by lacketto on Oct 21 2013 01:14am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 22 2013 01:21am
Meg kellene műttetni a gynom tb-re, csak félek az altatástól :(

Quote (lacketto @ 21 Oct 2013 09:14)
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lrfd32Uyf01qzb1meo1_500.jpg

kb igy kepzelem fahriit

mondjuk imdethre hasonlit XD!


Kösz, hogy egy gizda buzihoz hasonlíttatsz.

This post was edited by fahrii on Oct 22 2013 01:24am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 24 2013 06:41am


Ha már témánál vagyunk itt egy progresskép.
Friss és ropogós. Diéta óta feljött 5 kiló. 94 vagyok jelenleg. Naturálba elégedett vagyok magammal. Igazából a dopping is átfutott az agyamon, de úgy már túl nagy lennék xddddddd

This post was edited by fahrii on Oct 24 2013 06:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15535545555565571257Next
Add Reply New Topic New Poll