d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15525535545555565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 30 2013 05:54am
Quote (jarabekg @ 30 May 2013 13:45)
egy koncert és egy felvétel között pont annyi a különbség, mint kiverni a farkadat, vagy szexelni
Ha nem lennél kurvára antiszociális, tudnád hogy egy koncert által nyújtott eufórikus közösségi élmény sokkal többet tud jelenteni mint egy lemezfelvétel.


értem, hát én ebből nem éreztem semmit, ez lehet mondjuk amiatt van hogy nem hallgatok zenét, ha hallgatok akkor edzés közben valami zúzósabb cuccot, de kb ennyiben ki is fúj
a sok ember meg csak szimplán irritáló hatással van rám

amikor voltunk menen 2 haverral így fapofával álltunk a szinpad melletti falnál, néha kimentünk beszélni pár szót míg elszívtak egy bagót, aztán 2 óra múlva mondom nn ty és hazajöttem


fári az antiszociális

This post was edited by fahrii on May 30 2013 05:56am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 30 2013 06:02am
Quote (CyberPunk666 @ May 30 2013 12:48pm)
Miért baj, hogy ő nem élvezi a koncertet? Most komolyan, ebbe belekötni? :D

Kérlek mondd meg minek kell lennie a kedvenc ételünknek, színünknek, milyen filmeket és hogyan kell élveznünk, például nézhetem csak sima sztereóban a dvd-t?


Nem tudom miért gondolod, hogy csak egy normális standard létezik, és ráadásul azt is te diktálod.


Azért ez elég éles sarkítás. Én csak azt mondtam, hogy ha az ember képes feloldódni, akkor olyan élményt tud ez nyújtani, amit máshonnan képtelen beszerezni. Szerintem csak szimplán rossz lehet egy embernek aki képtelen élvezni egy jó koncertet.

Quote (josheide @ May 30 2013 12:50pm)
a koncertek is iszonyat zsakbamacskak tudnak lenni. Volt sok olyan koncert amit nagyon vartam es hatalmas csalodas volt.


Ezt sem tagadom, sok dolgon múlik, a banda, hangosítás, a közönség többi tagja, de legalább annyira belső tényezőkön is, neked milyen kedved van, mennyire vagy kikészülve a különböző szerektől, kikkel mész oda etc...

Quote (fahrii @ May 30 2013 12:54pm)
értem, hát én ebből nem éreztem semmit, ez lehet mondjuk amiatt van hogy nem hallgatok zenét, ha hallgatok akkor edzés közben valami zúzósabb cuccot, de kb ennyiben ki is fúj
a sok ember meg csak szimplán irritáló hatással van rám


:D .
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2013 06:09am
én meg el is lennék egy koncerten, de ahányszor voltam, az undorító tömeg egyszerűen elvette minden kedvemet az egésztől. abban viszont egyet jaraval, hogy maga a tömeg egy olyan hangulatot dob, amit máshogy nem igen lehet pótolni.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2013 06:18am
ez a csaj tök szép meg aranyos

http://www.imdb.com/name/nm0435323/
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 30 2013 06:26am
én szeretem a koncerteket
kivéve a punnany mastiffot
arra elrángattak tavaly és olyan unalmas zenét még sose hallottam és láttam
jó is hogy ingyen volt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 30 2013 06:28am
Quote (Eoghan @ 30 May 2013 14:26)
én szeretem a koncerteket
kivéve a punnany mastiffot
arra elrángattak tavaly és olyan unalmas zenét még sose hallottam és láttam
jó is hogy ingyen volt


oda engem is el akartam vinni szobatársamék
mondom nem adok ki érte 800 ftot, mégha előttük a Hősök léptek fel (amit anno szerettem)

This post was edited by fahrii on May 30 2013 06:29am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2013 06:33am
Quote (fahrii @ 30 May 2013 13:28)
oda engem is el akartam vinni szobatársamék
mondom nem adok ki érte 800 ftot, mégha előttük a Hősök léptek fel (amit anno szerettem)


800 forint egy koncertért nem sok még ha magyar zenéről is van szó
szerintem


mondjuk ha nem szeretsz ilyen helyekre járni meg alapból nem vagy egy nagy party arc akkor nem is kell erőltetni szerintem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2013 06:36am
Quote (Inakwo @ 30 May 2013 14:33)
mondjuk ha nem szeretsz ilyen helyekre járni meg alapból nem vagy egy nagy party arc akkor nem is kell erőltetni szerintem


Ennyi, mindenkinek más jön be, és ezt el kell fogadni.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 30 2013 06:41am




teccik az időjárás
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2013 06:44am
Quote (lacketto @ 30 May 2013 14:41)
http://oi44.tinypic.com/2qscso0.jpg

http://oi39.tinypic.com/jttdee.jpg

teccik az időjárás


Cukorfalat. Mi a neve? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev15525535545555565001Next
Closed New Topic New Poll