Quote (crk690 @ 22 Mar 2016 15:51)
Nemtudom, nem igazán szoktam mm-ezni :D
Ugyanitt skineket kölcsönzök icl-re :rolleyes:
esetleg valve szervereket nem adsz berbe?
Quote (Karan2_Returned @ 22 Mar 2016 15:10)
vagy szimplan elmegy afkolni, mint most))))))
utolso kor volt tokmind1
amugy meg fontos telefonhivas jott fyi
This post was edited by GoreKnight9 on Mar 22 2016 08:54am