Quote (jarabekg @ 30 May 2013 13:45)
egy koncert és egy felvétel között pont annyi a különbség, mint kiverni a farkadat, vagy szexelni
Ha nem lennél kurvára antiszociális, tudnád hogy egy koncert által nyújtott eufórikus közösségi élmény sokkal többet tud jelenteni mint egy lemezfelvétel.
Miért baj, hogy ő nem élvezi a koncertet? Most komolyan, ebbe belekötni?

Kérlek mondd meg minek kell lennie a kedvenc ételünknek, színünknek, milyen filmeket és hogyan kell élveznünk, például nézhetem csak sima sztereóban a dvd-t?
Nem tudom miért gondolod, hogy csak egy normális standard létezik, és ráadásul azt is te diktálod.
This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2013 05:49am