d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15515525535545555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2013 03:07am
Quote (Rawen @ May 30 2013 09:03am)
tfw ilyen megasztárt meg csillag születiket néz és akkor most erről kéne beszélgetnem vele mert bármilyen komolyabb téma nem érdekli


még mindig jobb, mint rici
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 30 2013 05:23am
Quote (Eoghan @ 30 May 2013 02:21)
ma vagy háromszor lement az új daft punk lemez

ráadásul
http://www.youtube.com/watch?v=bQJtVBIRqQs


En nem birok koncertfelveteleket hallgatni. Csuklobol torlom oket ha veletlen letoltok egyet.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 30 2013 05:31am
Quote (josheide @ 30 May 2013 12:23)
En nem birok koncertfelveteleket hallgatni. Csuklobol torlom oket ha veletlen letoltok egyet.


ez.

btw
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 30 2013 05:34am
Quote (Eoghan @ May 30 2013 02:21am)
ma vagy háromszor lement az új daft punk lemez

ráadásul
http://www.youtube.com/watch?v=bQJtVBIRqQs


#pleb
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 30 2013 05:43am
Quote (josheide @ 30 May 2013 13:23)
En nem birok koncertfelveteleket hallgatni. Csuklobol torlom oket ha veletlen letoltok egyet.


én sem szeretem, sőt a koncerteket sem
ha szeretek egy zenét meghallgatom jó minőségben felvételről
miért jó az hogy ordít a zene, megfájdul a fejem és élvezni sem tudom
az meg hogy előttem vannak a zenészet... ki a faszt érdekel? :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 30 2013 05:44am
Quote (fahrii @ 30 May 2013 13:43)
én sem szeretem, sőt a koncerteket sem
ha szeretek egy zenét meghallgatom jó minőségben felvételről
miért jó az hogy ordít a zene, megfájdul a fejem és élvezni sem tudom
az meg hogy előttem vannak a zenészet... ki a faszt érdekel? :D


???
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 30 2013 05:45am
Quote (fahrii @ May 30 2013 12:43pm)
én sem szeretem, sőt a koncerteket sem
ha szeretek egy zenét meghallgatom jó minőségben felvételről
miért jó az hogy ordít a zene, megfájdul a fejem és élvezni sem tudom
az meg hogy előttem vannak a zenészet... ki a faszt érdekel? :D


egy koncert és egy felvétel között pont annyi a különbség, mint kiverni a farkadat, vagy szexelni
Ha nem lennél kurvára antiszociális, tudnád hogy egy koncert által nyújtott eufórikus közösségi élmény sokkal többet tud jelenteni mint egy lemezfelvétel.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2013 05:48am
Quote (jarabekg @ 30 May 2013 13:45)
egy koncert és egy felvétel között pont annyi a különbség, mint kiverni a farkadat, vagy szexelni
Ha nem lennél kurvára antiszociális, tudnád hogy egy koncert által nyújtott eufórikus közösségi élmény sokkal többet tud jelenteni mint egy lemezfelvétel.


Miért baj, hogy ő nem élvezi a koncertet? Most komolyan, ebbe belekötni? :D

Kérlek mondd meg minek kell lennie a kedvenc ételünknek, színünknek, milyen filmeket és hogyan kell élveznünk, például nézhetem csak sima sztereóban a dvd-t?


Nem tudom miért gondolod, hogy csak egy normális standard létezik, és ráadásul azt is te diktálod.

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2013 05:49am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 30 2013 05:50am
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2013 12:48)
Miért baj, hogy ő nem élvezi a koncertet? Most komolyan, ebbe belekötni? :D

Kérlek mondd meg minek kell lennie a kedvenc ételünknek, színünknek, milyen filmeket és hogyan kell élveznünk, például nézhetem csak sima sztereóban a dvd-t?


rakott krumpli, sötétkék,nézd meg a dzsangót, de vett észre,hogy DiCaprio rettenetes színész, és nem.
nincs mit
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 30 2013 05:50am
Quote (jarabekg @ 30 May 2013 12:45)
egy koncert és egy felvétel között pont annyi a különbség, mint kiverni a farkadat, vagy szexelni
Ha nem lennél kurvára antiszociális, tudnád hogy egy koncert által nyújtott eufórikus közösségi élmény sokkal többet tud jelenteni mint egy lemezfelvétel.


a koncertek is iszonyat zsakbamacskak tudnak lenni. Volt sok olyan koncert amit nagyon vartam es hatalmas csalodas volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15515525535545555001Next
Closed New Topic New Poll