Quote (championmath @ Oct 7 2013 05:41pm)
Nem ricit akarom védeni, de szerintem nem gáz kesztyűt hordani, én nem hordok, de aki nem akarja,
hogy gecinagy bőrkeményedések legyenek a tenyerén akármi miatt, nem ítélem el
uszni kell utana meg szaunazni es akkor nem lesznek
legalabbis nem az a szaraz betonkemeny cucc, csak megvastagodik