d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15515525535545551257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 7 2013 10:02am
Quote (RRC @ Oct 7 2013 05:59pm)
te kesztyűben jársz edzeni? XD


igen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2013 10:08am
Quote (putincykavodka @ 7 Oct 2013 18:02)
igen


nyomorék
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 7 2013 10:08am
Quote (RRC @ Oct 7 2013 04:59pm)
te kesztyűben jársz edzeni? XD


reggelente eleg hideg van, de a kesztyut azert meg tulzasnak tartom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2013 10:25am
na, megyek edzeni

(kesztyű nélkül XD)
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Oct 7 2013 10:41am
Nem ricit akarom védeni, de szerintem nem gáz kesztyűt hordani, én nem hordok, de aki nem akarja,
hogy gecinagy bőrkeményedések legyenek a tenyerén akármi miatt, nem ítélem el
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 7 2013 10:45am
én hordok kesztyüt + ma elcsábultam és d.u ettünk a burgerkingbe

/tard
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 7 2013 10:46am
Quote (championmath @ Oct 7 2013 05:41pm)
Nem ricit akarom védeni, de szerintem nem gáz kesztyűt hordani, én nem hordok, de aki nem akarja,
hogy gecinagy bőrkeményedések legyenek a tenyerén akármi miatt, nem ítélem el


uszni kell utana meg szaunazni es akkor nem lesznek

legalabbis nem az a szaraz betonkemeny cucc, csak megvastagodik
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 7 2013 11:18am
Nekem ha nincs kesztyűm el se megyek edzeni, és rohadtul nem a bőrkeményedés miatt.
Egyszerűen jobban át tudom fogni a sújt, nem csúszkál a kezembe, kényelem over9000.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 7 2013 11:21am
Quote (fahrii @ Oct 7 2013 06:18pm)
Nekem ha nincs kesztyűm el se megyek edzeni,  és rohadtul nem a bőrkeményedés miatt.
Egyszerűen jobban át tudom fogni a sújt, nem csúszkál a kezembe, kényelem over9000.


súj-t
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Oct 7 2013 01:08pm
Quote (fahrii @ Oct 7 2013 05:18pm)
Nekem ha nincs kesztyűm el se megyek edzeni,  és rohadtul nem a bőrkeményedés miatt.
Egyszerűen jobban át tudom fogni a sújt, nem csúszkál a kezembe, kényelem over9000.


Engem zavar mert nem érzem a "vasat" így a feeling is elveszik :D max szivacsot használok
Go Back To Magyar Topic List
Prev15515525535545551257Next
Add Reply New Topic New Poll