d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15505515525535541257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 7 2013 09:33am
Rendeltem pár dolgot, -25k, au. :(
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Oct 7 2013 09:34am
Quote (Namechange @ Oct 7 2013 03:33pm)
Rendeltem pár dolgot, -25k, au. :(


Én is rájövök minden egyes tápkieg vásárlásakor hogy nem egy olcsó sport ez a kurva testépítés...

btw mit vettél?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 7 2013 09:36am
Quote (Namechange @ Oct 7 2013 05:33pm)
Rendeltem pár dolgot, -25k, au. :(


mit vettel ennyiert?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 7 2013 09:37am
Quote (Namechange @ 7 Oct 2013 17:33)
Rendeltem pár dolgot, -25k, au. :(


6 év alatt hozzászokik az ember a feelhez
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 7 2013 09:46am
Quote (fahrii @ Oct 7 2013 05:37pm)
6 év alatt hozzászokik az ember a feelhez


az ezzel jaro impotenciahoz hany ev kellett?

amugy nem ertem mit vesztek ennyibol, nekem: fel evre 5ks berlet es meg mindig van a feherjebol, amit nyaron vettem masra nem koltottem, kesztyu talan parszaz ft volt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2013 09:46am
Quote (Tommy_hun @ 7 Oct 2013 17:34)
Én is rájövök minden egyes tápkieg vásárlásakor hogy nem egy olcsó sport ez a kurva testépítés...

btw mit vettél?


danabol
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 7 2013 09:46am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 7 2013 09:48am
Quote (Tommy_hun @ 7 Oct 2013 17:34)
Én is rájövök minden egyes tápkieg vásárlásakor hogy nem egy olcsó sport ez a kurva testépítés...

btw mit vettél?


Quote (putincykavodka @ 7 Oct 2013 17:36)
mit vettel ennyiert?


4kg proteint
3 kg szénhidrátot
120 kapszulás multivitamint
kesztyűt
övet

igazából régen ennyit elköltöttem dohányzásra is, szóval nincs vele gond, és ez 2 hónapot fed nagyjából
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 7 2013 09:49am
Quote (putincykavodka @ 7 Oct 2013 17:46)
az ezzel jaro impotenciahoz hany ev kellett?

amugy nem ertem mit vesztek ennyibol, nekem: fel evre 5ks berlet es meg mindig van a feherjebol, amit nyaron vettem masra nem koltottem,  kesztyu talan parszaz ft volt


mikor mit
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2013 09:59am
Quote (putincykavodka @ 7 Oct 2013 17:46)
az ezzel jaro impotenciahoz hany ev kellett?

amugy nem ertem mit vesztek ennyibol, nekem: fel evre 5ks berlet es meg mindig van a feherjebol, amit nyaron vettem masra nem koltottem,  kesztyu talan parszaz ft volt


te kesztyűben jársz edzeni? XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15505515525535541257Next
Add Reply New Topic New Poll