Quote (Tommy_hun @ 7 Oct 2013 17:34)
Én is rájövök minden egyes tápkieg vásárlásakor hogy nem egy olcsó sport ez a kurva testépítés...
btw mit vettél?
Quote (putincykavodka @ 7 Oct 2013 17:36)
mit vettel ennyiert?
4kg proteint
3 kg szénhidrátot
120 kapszulás multivitamint
kesztyűt
övet
igazából régen ennyit elköltöttem dohányzásra is, szóval nincs vele gond, és ez 2 hónapot fed nagyjából