d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15505515525535544683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 6 2013 02:47am
az érzés amikor enemy tinynek már 7 percben daggerje van
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 6 2013 04:03am
Quote (sylke @ May 6 2013 09:47am)
az érzés amikor enemy tinynek már 7 percben daggerje van


es volt mellette valami, vagy full retardban 300as manapoolra vett daggert?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 6 2013 04:09am
Quote (Flutter @ May 6 2013 10:03am)
es volt mellette valami, vagy full retardban 300as manapoolra vett daggert?


dunno, de combora volt elég manája az biztos
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 6 2013 05:36am
Quote (lacketto @ May 6 2013 08:01am)
azert mert van az accodon vagy 5 game...


a másik accomon is ezszokott lenni, es az enemynek meg 500 gameje volt, now what
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 6 2013 05:49am
http://i.imgur.com/8snVLNc.jpg


remek játék volt ))

a clockwerk nem adja fel, iranyitja mind az 5 herot

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 6 2013 05:58am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 6 2013 06:01am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 6 2013 12:34am)
kapott egy erős 1-est


a matchmaking balanceért felelős embereket karóbahúznám amúgy


ugy van vele valve hogy dendi egyedul is lehozza, meg ha feedelnek is a tarsai!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 6 2013 06:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 6 2013 12:49pm)
http://i.imgur.com/8snVLNc.jpg


remek játék volt ))

a clockwerk nem adja fel, iranyitja mind az 5 herot


Ha ilyen hamar kilep valaki akkor nem menti el a jatekot, nyugodtan kilephettel volna.


Quote (Flutter @ May 6 2013 01:01pm)
ugy van vele valve hogy dendi egyedul is lehozza, meg ha feedelnek is a tarsai!


Miert nem vagyok Dendi?


Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 6 2013 06:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 May 2013 01:19)
de most komolyan ezt a pudget pl miért nem rakja hasonlóan nagy nyomorék noobokkal 1 gamebe?


A DOTA 2 MM-je a legszarabb a piacon jelenleg, ezt egyelőre el kell fogadni, fair játékot ritkán fogsz tapasztalni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 6 2013 06:36am
tfw mar hetfon elhasznalod az összes report submissiont


tfw az enemy 10 percen keresztül azzal szarakodik, hogy megöljön titeket a wellben, veszel 1 ilyen láthatatlanná tevő gecit, de vesznek dustot, mondom okj

véres gecit igyanak ezek a buzik

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 6 2013 06:37am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 6 2013 06:43am
Quote (Flutter @ May 6 2013 01:01pm)
ugy van vele valve hogy dendi egyedul is lehozza, meg ha feedelnek is a tarsai!


azokkal a fogyatekosokkal akiket en kapok meg a joisten se hozna le 1 gémet se
Go Back To Magyar Topic List
Prev15505515525535544683Next
Add Reply New Topic New Poll