d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15495505515525535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 29 2013 03:56pm
Quote (Nerz8 @ 29 May 2013 22:53)
még mindig jobb, minta egy antiszociális nyomorék lenne, akivel 2 szót nem lehet váltani és még köszönni is nehezére esik.


de ez nagyon brutál, kajak már azt is elmondta 3x hol fogant a lánya, meg azt, hogy ő mennyit cigizik. Most arról tartott kiselőadást (már harmadjára), hogy ő egyébként nem buta, mert sokat olvas, és a nehezebb keresztrejtvényt is megfejti 25 perc alatt, meg azt is tudom már,hogy a felesége azt mondja, hogy "Nem vagy te olyan buta,mint amilyen hülye vagy".
eléggé türelmes ember vagyok, de már majdnem kiakaszt
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 29 2013 03:58pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 May 2013 22:56)
de ez nagyon brutál, kajak már azt is elmondta 3x hol fogant a lánya, meg azt, hogy ő mennyit cigizik. Most arról tartott kiselőadást (már harmadjára), hogy ő egyébként nem buta, mert sokat olvas, és a nehezebb keresztrejtvényt is megfejti 25 perc alatt, meg azt is tudom már,hogy a felesége azt mondja, hogy "Nem vagy te olyan buta,mint amilyen hülye vagy".
eléggé türelmes ember vagyok, de már majdnem kiakaszt


Kezdj el neki beszélni. Sokat. És ha közbe akar szólni, akkor ne hagyd. Mond egy mondatot, és azonnal folytasd. Beszélj egy fél óráig, vagy tovább. Egy próbát meg ér. Szerintem észre venné magát.
Én ezt tenném.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 29 2013 03:59pm
Quote (HunIndex @ 29 May 2013 23:58)
Kezdj el neki beszélni. Sokat. És ha közbe akar szólni, akkor ne hagyd. Mond egy mondatot, és azonnal folytasd. Beszélj egy fél óráig, vagy tovább. Egy próbát meg ér. Szerintem észre venné magát.
Én ezt tenném.


rákot kapok a postjaidtól
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 29 2013 03:59pm
Quote (RRC @ May 29 2013 10:59pm)
rákot kapok a postjaidtól


: DD
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 29 2013 04:02pm
Quote (RRC @ 29 May 2013 22:59)
rákot kapok a postjaidtól






Quote (RRC @ 29 May 2013 22:45)
hogy nem lehet felismerni az ac dc énekesének a hangját xd


én mondjuk ezt a postodat nem értettem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 04:04pm
Quote (Nerz8 @ 29 May 2013 23:53)
még mindig jobb, minta egy antiszociális nyomorék lenne, akivel 2 szót nem lehet váltani és még köszönni is nehezére esik.


Valahogy így érezhet a szobatársam, mondjuk köszönni azért szoktam.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 04:05pm
Quote (Rawen @ 30 May 2013 00:04)
Valahogy így érezhet a szobatársam, mondjuk köszönni azért szoktam.


Mondjuk hozzá kell tenni, hogy ez a tipikus iszonyat nagy pleb és matek szakra jár szóval közös témánk se nagyon lenne.
edit akart lenni

This post was edited by Rawen on May 29 2013 04:06pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 29 2013 04:07pm
valami iszonyat nagyot dübbent/robbant a környéken
utána csak futást hallottam, meg valami csaj hangja,hogy SHIT
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2013 04:11pm
Quote (Ghostmasterq @ 30 May 2013 00:07)
valami iszonyat nagyot dübbent/robbant a környéken
utána csak futást hallottam, meg valami csaj hangja,hogy SHIT


ALLAH AKBAR!
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 29 2013 04:11pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 May 2013 23:07)
valami iszonyat nagyot dübbent/robbant a környéken
utána csak futást hallottam, meg valami csaj hangja,hogy SHIT


gurke elnyomott egy patront.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15495505515525535001Next
Closed New Topic New Poll