Quote (-joey- @ 26 Aug 2016 13:20)
Nem fogok tőled agyvérzést kapni, maximum a te beteg agyadban, csak jó lenne nem összebaszni minden témát azért, mert te nem bírod megállni, hogy ne ugráljál minden postomra.
Komolyan, ha ennyire kell ez neked, akkor anyázzál PM-ben naponta tízszer, csak a ne a fórumon kelljen már állandóan ezt a szart generálni.
vagy ha nem postolsz az is jo megoldas
Quote (rapiddani @ 26 Aug 2016 13:21)
most megfogtad a lényeget
igazabol nincs rajta mit megfogni
Quote (sylke @ 26 Aug 2016 13:21)
neked valami mentális bajod van, nem küldetésed
nevetek
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 26 2016 05:21am