d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev15455565758172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 26 2016 05:18am
hi-jackeltétek a flamelést, jó munka
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2016 05:19am
Quote (-joey- @ 26 Aug 2016 13:17)
Takarodj már innen légy szíves.


amig nem kaptal agyverzest addig sajnos kuldetesem van :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 05:20am
Quote (anyd @ Aug 26 2016 11:18am)
hi-jackeltétek a flamelést, jó munka


tűz ellen tűz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2016 05:20am
Quote (llllllllllll @ 26 Aug 2016 13:20)
tűz ellen tűz


errol jut eszembe, hogy en hozzad sem szoltam joey, ki hivott ide flamelni B)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 26 2016 05:20am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2016 12:19pm)
amig nem kaptal agyverzest addig sajnos kuldetesem van :(


Nem fogok tőled agyvérzést kapni, maximum a te beteg agyadban, csak jó lenne nem összebaszni minden témát azért, mert te nem bírod megállni, hogy ne ugráljál minden postomra.

Komolyan, ha ennyire kell ez neked, akkor anyázzál PM-ben naponta tízszer, csak a ne a fórumon kelljen már állandóan ezt a szart generálni.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 26 2016 05:21am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2016 11:17am)
egy darab kurvaanyazast keress mar vissza mert mindig ezzel jon o is, kozben meg soha nem kurvaanyaztam, o persze rendszeresen, de valahogy megsem ugy latom


most megfogtad a lényeget
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 26 2016 05:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Aug 2016 13:19)
amig nem kaptal agyverzest addig sajnos kuldetesem van :(


neked valami mentális bajod van, nem küldetésed
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2016 05:21am
Quote (-joey- @ 26 Aug 2016 13:20)
Nem fogok tőled agyvérzést kapni, maximum a te beteg agyadban, csak jó lenne nem összebaszni minden témát azért, mert te nem bírod megállni, hogy ne ugráljál minden postomra.

Komolyan, ha ennyire kell ez neked, akkor anyázzál PM-ben naponta tízszer, csak a ne a fórumon kelljen már állandóan ezt a szart generálni.


vagy ha nem postolsz az is jo megoldas
Quote (rapiddani @ 26 Aug 2016 13:21)
most megfogtad a lényeget


igazabol nincs rajta mit megfogni
Quote (sylke @ 26 Aug 2016 13:21)
neked valami mentális bajod van, nem küldetésed


nevetek

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 26 2016 05:21am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 26 2016 05:21am
Direkt csinálja, csak azt nem értem, miért nem lehet ezt fórumon kívül vagy legalább nem minden egyes topicban.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 26 2016 05:22am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Aug 2016 13:21)
vagy ha nem postolsz az is jo megoldas

igazabol nincs rajta mit megfogni


nevetek


biztos jo érzés lehet totál idegbetegnek lenni, majd pmelj ricinek hogy tanitson még egy kicsit
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758172Next
Add Reply New Topic New Poll