d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1545556575879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 04:15am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 11:11)
He en nem is mentem neki ricinek
A videon  is csak poenbol mentem oda arcoskodni egyaltalan nem akartam bantani, ezt o is tudja
Ja megutottem jarat es ez kurva gaz, fuggetlenul attol h megerdemelte e vagy sem. A rohadt palinka miatt lettem cefet reszeg tul gyorsan utott be, altalaban erzem mikor eleg, hogy ne igyam magam hulyere, lesullyedtem egy reszeg taho kotekedo alak szintjere, osszehanytam magam meg a 4es6ost kibaszottul szegyellem magam emiatt, nagyon gaz


De te legalabb beismered, hogy hibaztal...

Quote (TresholdOfUniverse @ 24 Sep 2014 11:12)
Latom cp megszakerti a helyzetet, sot a story vegere tartos ervvel csereli az excuses.txt-t.

Kis pofon volt ez jaranak de nagy pofon a hunsub onerzetenek.


True dat my nigga.

Veled se tudtam eleget beszelni, valaki mindig kozbevagott. :(
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 04:15am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 12:05)
Nem, de megtanulom hogy azzal az emberrel nem erdemes egy kozossegbe jarnom, elkerulom, nem szolok hozza, etc.


Én nem tudom elképzelni magam egy olyan társaságban, ahol valakit folyton megalaznak.
Vagy szerinted az normális, hogy van egy társaság és az egyik folyamatosan alázza a másikat?
Ha az utcán látnék mondjuk olyat, hogy az egyik elveszi a másik cigijét ledobja és röhög, nekem az jutna eszembe, hogy te jó ég micsoda primitív suttyó egy banda. Ilyet normális ember nem tart viccesnek.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 04:16am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 11:15)
Én nem tudom elképzelni magam egy olyan társaságban, ahol valakit folyton megalaznak.
Vagy szerinted az normális, hogy van egy társaság és az egyik folyamatosan alázza a másikat?
Ha az utcán látnék mondjuk olyat, hogy az egyik elveszi a másik cigijét ledobja és röhög, nekem az jutna eszembe, hogy te jó ég micsoda primitív suttyó egy banda. Ilyet normális ember nem tart viccesnek.


Bonyolult kerdes es oran vagyok.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 04:18am
Quote (Fej @ Sep 24 2014 11:13am)
azert nem a vilagvege, ami viszont tenyleg erdekes, h jara egyaltalan nem erzi hibasnak magat :D


Nem erdekel hibasnak erzi e magat, nekem nem kellett volna ilyen ostobanak lenni, hogy az itt mutatott viselkedeseert behuzok neki egyet, irl annyira nem volt nyomorek mint itt, nem kellett volna pofan verni
De utottem o visszautott nemtudom mit kell ezen tovabb ugralni meg haterkedni
Mondjuk az vicces hogy szerinte sunyin utottem meg, itt alltunk egymassal szembe szembol utottem mit var megis, hogy szolok elotte? Ezt nem igazan ertem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 04:19am
Quote (TresholdOfUniverse @ 24 Sep 2014 12:12)
Latom cp megszakerti a helyzetet, sot a story vegere tartos ervvel csereli az excuses.txt-t.

Kis pofon volt ez jaranak de nagy pofon a hunsub onerzetenek.


You are pants, sir
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 04:20am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 11:18)
Nem erdekel hibasnak erzi e magat, nekem nem kellett volna ilyen ostobanak lenni, hogy az itt mutatott viselkedeseert behuzok neki egyet, irl annyira nem volt nyomorek mint itt, nem kellett volna pofan verni
De utottem o visszautott nemtudom mit kell ezen tovabb ugralni meg haterkedni
Mondjuk az vicces hogy szerinte sunyin utottem meg, itt alltunk egymassal szembe szembol utottem mit var megis, hogy szolok elotte? Ezt nem igazan ertem


Szerintem pont o volt a sunyi, de ez van, az egoista emberek szeretik haritani a felelosseget.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 04:21am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 04:23am
Quote (TresholdOfUniverse @ 24 Sep 2014 12:12)
Latom cp megszakerti a helyzetet, sot a story vegere tartos ervvel csereli az excuses.txt-t.

Kis pofon volt ez jaranak de nagy pofon a hunsub onerzetenek.


Már a személyes vélemény is megszakértés? :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 04:24am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 11:18)
Nem erdekel hibasnak erzi e magat, nekem nem kellett volna ilyen ostobanak lenni, hogy az itt mutatott viselkedeseert behuzok neki egyet, irl annyira nem volt nyomorek mint itt, nem kellett volna pofan verni
De utottem o visszautott nemtudom mit kell ezen tovabb ugralni meg haterkedni
Mondjuk az vicces hogy szerinte sunyin utottem meg, itt alltunk egymassal szembe szembol utottem mit var megis, hogy szolok elotte? Ezt nem igazan ertem


a leirtak alapjan en is ugyerzem, hogy kicsit fel lett fujva a dolog, amit megmondom oszinten annyira nem sajnalok, legalabb van mit olvasni melo kozben ;D

szerintem ez egy olyan eset ami barkivel elofordulhat, reszegen mindenki csinalt mar hulyeseget, szerencsere egyetlen pofon tortent, nem autobaleset vagy hadd ne mondjam, szerintem a lenyeg az, hogy latod ez igy nem volt teljesen okes, az is sokat elarul, hogy jara 0 felelosseget vallal az egeszert
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 04:24am
Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 09:30)
mondjuk amikor csönd lett, meg le tudtam ülni a buszon én is eléggé kész lettem a fülledt levegőtől
kinyitom az ablakot csak az nem tűnt fel hogy mellettem ült egy csaj megfázva: ilyen szenvedős hangon nyakig felöltözve sállal meg minden megszólal.. "ha nem gond, becsuknád?" :DD

ez kb olyan lehetett mint amikor visszamentünk a többiekért és odaszóltam a random csoportnak teljes magabiztossággal


:lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1545556575879Next
Add Reply New Topic New Poll