Quote (Fej @ 12 Mar 2013 10:57)
most linkelte haverom pataky videojat mikor a reggeliben volt, ufo temaban nyilatkozott, mindig is tudtam h buta ez a faszi, de ez egyszeruen keptelenseg,
ilyen ember nincs is
jah én is láttam, és ezt kb mindenhol előadja
nagyon sötét
mondjuk az sem voltkis huzás amikor lakodalmas zenét kezdett el tolni