d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15455565758214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 7 2012 07:58am
kapok anyamtol szulinapomra kindlet, es fogom tudni olvasni az otodik konyvet vegre, alat lesz!
csak meg mindig nincs bankkartyam, hogy tudjak paypalt regelni, abbahagyhatnak mar a balfaszkodast vele :c
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2012 08:00am
Quote (SummertimeClothes @ 7 Jun 2012 15:58)
kapok anyamtol szulinapomra kindlet, es fogom tudni olvasni az otodik konyvet vegre, alat lesz!
csak meg mindig nincs bankkartyam, hogy tudjak paypalt regelni, abbahagyhatnak mar a balfaszkodast vele :c




>>>
Mondjuk nekem paperback van :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 7 2012 08:03am
Quote (peterqwer @ 7 Jun 2012 15:55)
Ja csak  KISUJJ meg sansa ugy tudja


én meg úgy tudom, hogy fél méteres a faszom, de attól még nem fél méteres

Quote (Rawen @ 7 Jun 2012 16:00)
http://www.thinkgeek.com/images/products/additional/large/e99b_dance_with_dragons_reading.jpg

>>>
Mondjuk nekem paperback van :(


lol sleeve-vel együtt olvassa :wacko:
mekkora reklámshot

nekem bezzeg ugyanez a kiadás van meg!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2012 04:53pm
http://www.torontosun.com/2012/06/06/hbo-selling-30000-game-of-thrones-replica

Dobjuk össze rá a pénzt aztán hetente mindig más lesz a King of Westeros amíg fel nem lázad mindenki és le nem gyilkoljuk egymást.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 7 2012 04:57pm
Quote (Rawen @ 8 Jun 2012 00:53)
http://www.torontosun.com/2012/06/06/hbo-selling-30000-game-of-thrones-replica

Dobjuk össze rá a pénzt aztán hetente mindig más lesz a King of Westeros amíg fel nem lázad mindenki és le nem gyilkoljuk egymást.


nekem inkább egy weir tree kéne az udvarra.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2012 05:03pm
Ma el kezdtem nezni, kurva jo sorozat.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2012 05:04pm
Quote (fahrii @ 8 Jun 2012 01:03)
Ma el kezdtem nezni, kurva jo sorozat.


Akkor vigyázz ezzel a topickal mert itt főleg a könyvekről van szó most meg még inkább, hogy vége az s2nek.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2012 05:06pm
Quote (Rawen @ 8 Jun 2012 00:04)
Akkor vigyázz ezzel a topickal mert itt főleg a könyvekről van szó most meg még inkább, hogy vége az s2nek.


oks, sztem tobbet be se nezek nn spoiler. Bar remelem megbasszak azokat a szoke buzikat mihamarabb. Am jo a konyv?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2012 05:09pm
Quote (fahrii @ 8 Jun 2012 01:06)
oks, sztem tobbet be se nezek nn spoiler. Bar remelem megbasszak azokat a szoke buzikat mihamarabb. Am jo a konyv?


Sokkal jobb mint a sorozat mint ahogy általában ez lenni szokott amúgy meg az egyik legjobb epic fantasy series story szempontjából.
Csak azok a Sansa chapterek ne lennének ;_;

This post was edited by Rawen on Jun 7 2012 05:13pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2012 09:29am
háh, megnéztem a másik évad utolsó részét. lehet, elkezdem olvasni a könyvet :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758214Next
Add Reply New Topic New Poll