d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev15455565758198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2012 12:02am


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2012 12:03am
Quote (Rawen @ 6 Aug 2012 08:02)
http://1.imgland.net/hjHbeBL.jpg
http://2.imgland.net/tFIiZbW.jpg
http://1.imgland.net/CFvbJkH.jpg







My dream: The anime.

This post was edited by Rawen on Aug 6 2012 12:17am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2012 04:00am
Mardock Scramble: The Second Combustion
Brutálisan jó lett ez is, most várhatok egy évet a befejezésre.


Macross: Do You Remember Love?
Nem vagyok egy nagy mecha fan de ez tetszett,nem rossz story, jó animation meg god tier ost.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2012 06:35am


öööhhhmmmm...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 6 2012 06:37am
Quote (Rawen @ Aug 6 2012 01:35pm)
http://3.imgland.net/NCuApFo.png

öööhhhmmmm...


THORAbol meg az 1080p is megeri, nagyon jo munkat szoktak vegezni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2012 06:44am
Quote (Karan2_Returned @ 6 Aug 2012 14:37)
THORAbol meg az 1080p is megeri, nagyon jo munkat szoktak vegezni


Azt én értem, moviekat tőlük szoktam szedni de azért 2giga/rész. Amúgy ebből nincs 1080p.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 6 2012 07:17am
total eclipse atmegy full harembe, my body wasn't ready
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2012 07:18am
Quote (Karan2_Returned @ 6 Aug 2012 15:17)
total eclipse atmegy full harembe, my body wasn't ready


Nem merem megnézni a részt mert félek, hogy annyira szar lesz.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 6 2012 07:20am
Quote (Rawen @ Aug 6 2012 02:18pm)
Nem merem megnézni a részt mert félek, hogy annyira szar lesz.


hirtelen mindenki szerelmes lett yuuyaba
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2012 03:16am
Na annyira mégsem volt szörnyű a mabu rabu, egy ilyen részt elviselek de mivel úgy tűnik, hogy a következőben is ez a vonal fog folytatódni ezért eléggé fuckthatshit érzésem van.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758198Next
Add Reply New Topic New Poll