Quote (Vismajor @ 24 Jan 2012 12:51)
Egy szösszenet, hugom odajött hozzám ma reggel:
-Figyelj, kossuth lajos hanyadik királyunk volt?
-Jóég, kossuth lajos nem volt király, miniszter volt!
-Jó, de orbán viktor is király!
-:mellow:
8 éves... És nem politizálunk itthon

suliban megy a politizálás, mikor kicsi voltam nálunk is ment, mindenki mondta a szülei nézőpontját, engem pl rohadtul nem érdekelt, tiszta hülyeség
