Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:29pm)
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:28pm)
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:27pm)
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:23pm)
en komolyan gondolom, nem viccelek,
ird es hol, es menjunk, ne huzzuk az idot
jolvan te szarhazi, keleti éjfél
meg ma?
igen ma bazdmeg. ne hozzál senkit, és akkor énsem. legalább most nemlesz sok ember még, nemkell a nagy felhajtás
okes, egyedul megyek, csak kerdes hogy mivel jutok oda, nincs jaratom, de megoldom, ne felj