d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev15455565758129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 02:53pm
Quote (Ad4mz @ 18 May 2011 22:52)
nem... eddig csak 4 darabal számoltam le

érdekesen nézet rám...
hangosan halgata a zenét a buszon...
nem akkarta ide adni a 2literes pepsit...
beszolt havernak


epic :DDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 02:53pm
Quote (jarabekg @ 18 May 2011 22:53)
ez most nem volt jó


jólvanna fáradok én is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 02:54pm
Quote (Robika @ 18 May 2011 22:53)
és lecsaptad őket... helyes


aztán elment és evett bigmacet
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 02:54pm
Quote (Robika @ 18 May 2011 22:53)
és lecsaptad őket... helyes


körbe álltak biggrin.gif kis buzi gyerke kis csoffat azt mnodja engem bezuz mnodom hajrá us meg körbe áltak azt mnodják ök nem cigánykodnak 1-1 be jön mnidenki velem 1 et mondom mért is ne

kiküüldika leg ''keményebbet''

mnodom üs meg kis gyerek sehol semmi...
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 02:55pm
Quote (jspogmg @ May 18 2011 10:53pm)
ha hallod e a cigányoka strandom elkezidk pocsolni haveroméket mondom okj.
modom gyertek inin bort bolv, csöves börunk mondja ok ittam etc kösz teso minden erre a vizba hobnan szerezted ezt a vastag karlánot fasza nyakláncot etc mondja nem adid 1ide hogay ál rtajm m ondom mejha faszomba azt mondta kinek mindid hogy menjt ete fasz

be ment az uszo mester leszedte rolam kibaszták öket mondjáék lessz obx csak gyertek ki vcigányok ehöl gyec ezkla köcsög Davbe nem monja meg ki vol az pedig szará apritanáma gecibe


én már nem merülhetek feledésbe
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 02:56pm
Quote (Robika @ May 18 2011 09:53pm)
és lecsaptad őket... helyes


de kis aranyos muksó vagy te

ha értitek mire gondolok
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 02:57pm
re, kajáltam. robika írjál még vmit!
Member
Posts: 707
Joined: May 30 2009
Gold: 0.50
May 18 2011 02:57pm
megyek aludni... holnap suli :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 02:58pm
Quote (Robika @ 18 May 2011 21:57)
megyek aludni... holnap suli :D


ne hagyj itt minket Robika
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 18 2011 02:58pm
Quote (Ad4mz @ May 18 2011 10:54pm)
körbe álltak biggrin.gif kis buzi gyerke kis csoffat azt mnodja engem bezuz mnodom hajrá us meg körbe áltak azt mnodják ök nem cigánykodnak 1-1 be jön mnidenki velem 1 et mondom mért is ne

kiküüldika leg ''keményebbet''

mnodom üs meg kis gyerek sehol semmi...


mikről maradtam le annak idején... :DDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758129Next
Closed New Topic New Poll