d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15455565758118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:18pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2011 09:14pm)
? melyikeket, jópár van a pályán xd
én először a szigetemen elfoglaltam a várat, aztán gyorsba megindultam arti vadászatra (dragon utopi) combosabbnak kell lenni, mint az ellenfél, vhol van egy town portal tekercs, onnantól egyszerűbb lesz, csak vigyázz, mert tényleg nagyon gyorsan kell haladni a main hero-val, különben erősek lesznek, s a többiek is folyamatosan jönnek a fő váradra. ^^ btw én nem merlinnel csináltam meg a küldit.


ezt próbáltam, gyorsba lerohanással, de nem lett meg a tp, ezért terrorizál a másik játékos
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 02:18pm
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 22:18)
ezt próbáltam, gyorsba lerohanással, de nem lett meg a tp, ezért terrorizál a másik játékos


2. hónap 2. hetén már lvl23 voltam xd
elsőre nekem sem sikerült, btw logistices hőst makkoltam, ha kell adok mentést.

This post was edited by ecneB on Feb 5 2011 02:19pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:24pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2011 09:18pm)
2. hónap 2. hetén már lvl23 voltam xd
elsőre nekem sem sikerült, btw logistices hőst makkoltam, ha kell adok mentést.


amúgy az apja faszát, ő mért kap 4 full artifactot?

amit csak several őriz?

This post was edited by N4aBz on Feb 5 2011 02:24pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 02:27pm
Gut, ty...


Am bazdmeg ez beszarás, kirtyó cucc 1. mapp könnyű wtf?!

Kimentem a keymasteres tornyon, nekemjött a piros a nagy baszom seregével és vmi spellel (ami nem implosion volt) 1 castból leszedte 458 vámpírom?! Mondom okj...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:28pm
Quote (Baleee @ Feb 5 2011 09:27pm)
Gut, ty...


Am bazdmeg ez beszarás, kirtyó cucc 1. mapp könnyű wtf?!

Kimentem a keymasteres tornyon, nekemjött a piros a nagy baszom seregével és vmi spellel (ami nem implosion volt) 1 castból leszedte 458 vámpírom?! Mondom okj...


az nézd meg az egységeim.

amúgy egyszerű, érd el a tp-t időben, onnantól lehet dominálni.

még azokat az egységeket is szinte megfingatták. főleg orrin ellen volt kemény.

This post was edited by N4aBz on Feb 5 2011 02:29pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 02:29pm
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 22:28)
az nézd meg az egységeim.

amúgy egyszerű, érd el a tp-t időben, onnantól lehet dominálni.

még azokat az egységeket is szinte megfingatták.


^^ Én egyszerűen csak nem szarakodok ezzel. :D Hagyom a picsába.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:31pm
Quote (Baleee @ Feb 5 2011 09:29pm)
^^ Én egyszerűen csak nem szarakodok ezzel. :D Hagyom a picsába.


ne add fel, double vár, minél gyorsabban el kell érni central helyet, onnan az artifactok már csak egy karnyújtás.

ha nem megy, rakd át easyre.

This post was edited by N4aBz on Feb 5 2011 02:34pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 6 2011 02:54am
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 22:31)
ne add fel, double vár, minél gyorsabban el kell érni central helyet, onnan az artifactok már csak egy karnyújtás.

ha nem megy, rakd át easyre.


Ahh, annyira azért nem jön be, hogy ennyit szarakodjak vele. :D

Egyébként csittel bejártam az alsó szinten a piros a fekete keymasteres részeket (ami asszem a piros és rózsaszíné volt, őket kiszedtem, szintén csittel). Már nem azért, de honnan a picsából van pl neked ennyi sárkány, meg minden szar?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 6 2011 05:40am
Quote (Baleee @ Feb 6 2011 09:54am)
Ahh, annyira azért nem jön be, hogy ennyit szarakodjak vele. :D

Egyébként csittel bejártam az alsó szinten a piros a fekete keymasteres részeket (ami asszem a piros és rózsaszíné volt, őket kiszedtem, szintén csittel). Már nem azért, de honnan a picsából van pl neked ennyi sárkány, meg minden szar?


egyszerű. alsó szintet nem jártam végig, végén bementem diplomacys cuccokkal felszedtem őket.

BTW:

ecneb, második pálya, még ment könnyen.

faszom imageshack sec



This post was edited by N4aBz on Feb 6 2011 05:46am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2011 09:12am
Quote (N4aBz @ 6 Feb 2011 13:40)
egyszerű. alsó szintet nem jártam végig, végén bementem diplomacys cuccokkal felszedtem őket.

BTW:

ecneb, második pálya, még ment könnyen.

faszom imageshack sec

http://img822.imageshack.us/img822/8388/n4abz.png


Gz, imo amúgy a végső csata lehetett volna sokkal nehezebb is.. Elég gyenge volt az a hős..
Harmadik map nagyon geci..
A 7x10 k ogre-t legyűrted btw? xd

This post was edited by ecneB on Feb 6 2011 09:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758118Next
Add Reply New Topic New Poll