Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 22:31)
ne add fel, double vár, minél gyorsabban el kell érni central helyet, onnan az artifactok már csak egy karnyújtás.
ha nem megy, rakd át easyre.
Ahh, annyira azért nem jön be, hogy ennyit szarakodjak vele.

Egyébként csittel bejártam az alsó szinten a piros a fekete keymasteres részeket (ami asszem a piros és rózsaszíné volt, őket kiszedtem, szintén csittel). Már nem azért, de honnan a picsából van pl neked ennyi sárkány, meg minden szar?