d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev154555657585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2010 05:23am
Quote (LaserBack @ 30 Jul 2010 10:48)
és ez mi?




gz


imo fluxuskondenzátor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2010 06:05am
Quote (Inakwo @ Jul 30 2010 12:21pm)
holnapra jo időt mond

btw lesazrom az idő bulizni megyünk 25 foknál nem mond kevesebbet ugy hogy pont jo lesz


Sose értettem, miért jó bulizni lemenni a balatonra. Voltam lent én is, de éreztem benne olyan extrát, hogy csak azért leutazzak 150 kilómétert. Akkor már sörözni megyek, meg lángost zabálni és csajokat stírölni a strandra
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 30 2010 07:21am
3 napja nem fürödtem.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 30 2010 07:22am
ja és ma megint beszedek pár fg-t egy sigre. :$
de eddig gecibukóban vagyok. :(
547fg out - 547fg in
szóval a nullán vagyok. :c
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 30 2010 07:27am
Quote (uberpro123 @ Jul 30 2010 03:21pm)
3 napja nem fürödtem.


nem tudom hogy lehet így élni,én elaludni se tudok addig,amíg nem zuhanyoztam le
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2010 07:29am
Quote (uberpro123 @ Jul 30 2010 01:21pm)
3 napja nem fürödtem.


atya
úr
isten

én ha egy nap nem fürdök le 3x, akkor már a faszlevem a bokámig lefolyik



tehát meleg van

This post was edited by xGurke on Jul 30 2010 07:29am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 30 2010 07:30am
Quote (Vismajor @ 30 Jul 2010 13:05)
Sose értettem, miért jó bulizni lemenni a balatonra. Voltam lent én is, de éreztem benne olyan extrát, hogy csak azért leutazzak 150 kilómétert. Akkor már sörözni megyek, meg lángost zabálni és csajokat stírölni a strandra


te mirpl beszélsz?

:) siofokon oltári bulik vannak, tele jo nővel

mi kell még? filozofálni menjek a balatonra vagy mi a fene? talán muzeumokat látogtani? OHH LOL Vis...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 30 2010 07:34am
Quote (Saenchai @ Jul 30 2010 01:27pm)
nem tudom hogy lehet így élni,én elaludni se tudok addig,amíg nem zuhanyoztam le


^_^
Quote (xGurke @ Jul 30 2010 01:29pm)
atya
úr
isten

én ha egy nap nem fürdök le 3x, akkor már a faszlevem a bokámig lefolyik



tehát meleg van


^_^

itt pont nincs meleg de nekem is same, afk fürdés. :DDDDDDDDDDDDDDD
am tegnap este fürödtem utoljára és így is szagos vagyok mint egy uborka..
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2010 07:36am
Quote (uberpro123 @ Jul 30 2010 01:34pm)
^_^


^_^

itt pont nincs meleg de nekem is same, afk fürdés. :DDDDDDDDDDDDDDD
am tegnap este fürödtem utoljára és így is szagos vagyok mint egy uborka..


uborka?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 30 2010 07:36am
vehetnének már pár LS cuccomat :wacko:
jó lenne párszáz fórum arany
Go Back To Magyar Topic List
Prev154555657585001Next
Closed New Topic New Poll