Quote (Saenchai @ Jul 30 2010 01:27pm)
nem tudom hogy lehet így élni,én elaludni se tudok addig,amíg nem zuhanyoztam le

Quote (xGurke @ Jul 30 2010 01:29pm)
atya
úr
isten
én ha egy nap nem fürdök le 3x, akkor már a faszlevem a bokámig lefolyik
tehát meleg van

itt pont nincs meleg de nekem is same, afk fürdés. :DDDDDDDDDDDDDDD
am tegnap este fürödtem utoljára és így is szagos vagyok mint egy uborka..