Quote (Oberon_os @ 16 Jul 2010 19:35)
az, elég szar.
Amúgy: mennyek ma kocsmába? Hítak haverek, de fáradt vagyok, kurva meleg van, péntek van szal tele minden kocsma (utálom a tömegnyomort), már csak cangval mehetnék, és visszafelé éccaka 30as főuton.... Ez így nem felé billent, viszont mégiscsak...
Alternatíva = otthon baszni a rezet? Ha igen, akkor [x] menyj.