d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev15455565758122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 16 2010 11:36am
Quote (Oberon_os @ 16 Jul 2010 19:35)
az, elég szar.

Amúgy: mennyek ma kocsmába? Hítak haverek, de fáradt vagyok, kurva meleg van, péntek van szal tele minden kocsma (utálom a tömegnyomort), már csak cangval mehetnék, és visszafelé éccaka 30as főuton.... Ez így nem felé billent, viszont mégiscsak...


Alternatíva = otthon baszni a rezet? Ha igen, akkor [x] menyj.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 16 2010 11:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 16 Jul 2010 18:36)
Alternatíva = otthon baszni a rezet? Ha igen, akkor [x] menyj.


tekertél már éjszaka főúton? :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 16 2010 11:41am
Quote (Oberon_os @ 16 Jul 2010 19:40)
tekertél már éjszaka főúton? :D


Egyszer mindent ki kell próbálni, de ehhez még nem volt szerencsém :~) De semmi busz nem jár ilyenkor, vagy wtf?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 16 2010 11:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 16 Jul 2010 18:41)
Egyszer mindent ki kell próbálni, de ehhez még nem volt szerencsém :~) De semmi busz nem jár ilyenkor, vagy wtf?


21:30-ra lennék Gödöllőn, és uccsó busz 22:30kor jön. Egy órára fölösleges lemenni.

/e bringával ~20-25 perc oda, ~10-15 perc vissza az út. szal nyolc után nem sokkal ott is lennék.

This post was edited by Oberon_os on Jul 16 2010 11:45am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 11:44am
Quote (Oberon_os @ 16 Jul 2010 19:40)
tekertél már éjszaka főúton? :D


én már tekertem éjszaka főúton szakadó esőben de sajnos egy kanyart kicsit későn fékeztem tehát elvékeztem hátsó gumi autó block .. fék beragadt épp annyira hogy taknyoljak egyet :DDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 16 2010 11:45am
Quote (Oberon_os @ 16 Jul 2010 19:44)
21:30-ra lennék Gödöllőn, és uccsó busz 22:30kor jön. Egy órára fölösleges lemenni.


Akkor maradj reggeli járatig :')
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 11:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 16 Jul 2010 19:45)
Akkor maradj reggeli járatig :')


vagy pedig hazateker!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 17 2010 11:52am
sört iszok, chipset eszem és a silkroad bot partyban leechelek

fuck yeah
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 17 2010 11:53am
Quote (szabika @ 17 Jul 2010 19:52)
sört iszok, chipset eszem és a silkroad bot partyban leechelek

fuck yeah


Wrong topic bro.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 17 2010 11:54am
Quote (josheide @ 17 Jul 2010 19:53)
Wrong topic bro.


Szevasz Joshi ! jó volt a pihizés :) ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758122Next
Add Reply New Topic New Poll