Én mertem remélni, hamár megkértem a népet, hogy vonatkoztasson el a haveroktól, vagy "ellenségektől"...

Csak ezen az egy versenyen kellett volna ezt tenni, hogy tényleg csak a sigekre koncentráljunk.
Szerintem, ha pl TeXxas nyert volna semmivel se lett volna több vagy kevesebb, hiszen csak a képet bíráltuk, nem az ember.
Attól róla még bárki gondolhat amit akar, az nem fog ettől megváltozni.
Vagy bárki másról.