d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1545556575865Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:34pm
Quote (Fezmin @ May 31 2010 07:28pm)
Én mertem remélni, hamár megkértem a népet, hogy vonatkoztasson el a haveroktól, vagy "ellenségektől"... :unsure:

Csak ezen az egy versenyen kellett volna ezt tenni, hogy tényleg csak a sigekre koncentráljunk.

Szerintem, ha pl TeXxas nyert volna semmivel se lett volna több vagy kevesebb, hiszen csak a képet bíráltuk, nem az ember.
Attól róla még bárki gondolhat amit akar, az nem fog ettől megváltozni.
Vagy bárki másról.


de texast mindenki utálja mint a szart
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 31 2010 12:35pm
Quote (Opsilo @ May 31 2010 06:34pm)
de texast mindenki utálja mint a szart


te ezt komolyan nem érted? :S
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:35pm
Quote (Oberon_os @ 31 May 2010 17:29)
...


NE!

most, hogy végre nem rvr van, egész élvezhető a flém :-d

This post was edited by Ad4mz on May 31 2010 12:35pm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 12:37pm
Quote (Opsilo @ May 31 2010 07:34pm)
de texast mindenki utálja mint a szart


Pont ez a lényeg, ezt kellett volna levetkőzni egy verseny erejéig. Utána lehet tovább utálni. :P

És Predit meg szeretni... :P
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:37pm
Quote (Xrd @ May 31 2010 07:35pm)
te ezt komolyan nem érted? :S


én értem de úgy látszik te nem érted mit akartam ezzel mondani
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 31 2010 12:39pm
az a lol, hogy benne vagyok a top 10-ben
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:40pm
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 18:04)
Ez itt a hunsub, itt nem úgy műkdnek a dolgok, ahogy azoknak működnie kéne.

ÉS MOST VÁLASSZ A KÉT KAPSZULA KÖZÜL:
http://api.ning.com/files/l5XhGHROvARRPS8XjLVG7ldlq9NJXAolO0bWsa7o*lvEpPdsmmvMnxLKdI9gQ57C/MorpheusRedorBluePillthematrix1957140500568.jpg


mekkora nigger már
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:41pm
Quote (sunnymarcell @ May 31 2010 07:39pm)
az a lol, hogy benne vagyok a top 10-ben


akkor rakd el a topicot^^
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:42pm
Quote (Opsilo @ 31 May 2010 20:26)
de most mindenki azt hitte hogy a subnak mindenki tagja majd a sig alapján szavaz?


noobok vagytok

This post was edited by Ad4mz on May 31 2010 12:42pm
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:44pm
Quote (Ad4mz @ May 31 2010 07:42pm)
noobok vagytok


most bántasz adamz?:(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1545556575865Next
Add Reply New Topic New Poll