Quote (tevetava @ Aug 29 2011 10:23pm)
te olvastad a novellát?
amúgy én csak akkor kezdtem el nézni, amikor már kb kint volt 8 rész, és szarrá volt hypeolva. de az első 5 rész egyáltalán nem volt különleges. a 6. résztől kezdett beindulni. meg a végétől is egy kicsit többet vártam volna.
nem nem olvastam, ma kölcsönöztem ki mert kíváncsivá tett a sorozat ,de nem tudom elolvassam-e mert akkora nem lesz annyira izgalmas .
Én kölcsönbe kaptam a 10 részt és egyik nap egybe megnéztem az egészet, nekem tetszett az összes rész, főleg néhány szöveg , kedvenc karakterem Tyrion Lannister volt és legjobb rész mikor elkezdi megbánni a bűneit:D:D