d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev154555657581141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 29 2011 10:03am
Once

háromszor elélveztem meg vagy ötször besírtam olyan jó film
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 29 2011 11:07am
Quote (Liliomtipro @ 29 Aug 2011 18:03)
Once

háromszor elélveztem meg vagy ötször besírtam olyan jó film


jó, hogy ez a sorozatos topic :D
amúgy ez ilyen romantikus szarságnak tűnik trailer alapján
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 29 2011 11:10am
Quote (Liliomtipro @ 29 Aug 2011 18:03)
Once

háromszor elélveztem meg vagy ötször besírtam olyan jó film


DE AZÉRT ÉN VAGYOK A BUZI AMIÉRT ILYEN ROMANTIKUS SZAROKAT NÉZEK :DDDDDDD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 29 2011 11:10am
Quote (sylke @ 29 Aug 2011 17:19)
megnéztem 2 évad inbetweenerst
álat volt


navégre, fiam
nem vagy teljesen menthetetlen!
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 29 2011 02:06pm
Quote (mandarhythm @ Aug 29 2011 05:00pm)
elkezdtem a doctor who 3. évadját. juhhéj!


Az évadzáró elég jól sikerült darab.Idén Novemberben folytatják Let's Kill Hitler cimü résszel xD
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 29 2011 02:22pm
Trónok harca következő 3 évadját várom nagyon, szerintem kurvajól sikerült ez a 10 rész
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 29 2011 02:23pm
Quote (championmath @ 29 Aug 2011 22:22)
Trónok harca következő 3 évadját várom nagyon, szerintem kurvajól sikerült ez a 10 rész


te olvastad a novellát?
amúgy én csak akkor kezdtem el nézni, amikor már kb kint volt 8 rész, és szarrá volt hypeolva. de az első 5 rész egyáltalán nem volt különleges. a 6. résztől kezdett beindulni. meg a végétől is egy kicsit többet vártam volna.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 29 2011 02:24pm
hopsz double

This post was edited by tevetava on Aug 29 2011 02:24pm
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 29 2011 02:28pm
Quote (tevetava @ Aug 29 2011 10:23pm)
te olvastad a novellát?
amúgy én csak akkor kezdtem el nézni, amikor már kb kint volt 8 rész, és szarrá volt hypeolva. de az első 5 rész egyáltalán nem volt különleges. a 6. résztől kezdett beindulni. meg a végétől is egy kicsit többet vártam volna.


nem nem olvastam, ma kölcsönöztem ki mert kíváncsivá tett a sorozat ,de nem tudom elolvassam-e mert akkora nem lesz annyira izgalmas .
Én kölcsönbe kaptam a 10 részt és egyik nap egybe megnéztem az egészet, nekem tetszett az összes rész, főleg néhány szöveg , kedvenc karakterem Tyrion Lannister volt és legjobb rész mikor elkezdi megbánni a bűneit:D:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 29 2011 02:30pm
Quote (championmath @ 29 Aug 2011 22:28)
nem nem olvastam, ma kölcsönöztem ki mert kíváncsivá tett a sorozat ,de nem tudom elolvassam-e mert akkora nem lesz annyira izgalmas .
Én kölcsönbe kaptam a 10 részt és egyik nap egybe megnéztem az egészet, nekem tetszett az összes rész, főleg néhány szöveg , kedvenc karakterem Tyrion Lannister volt és legjobb rész mikor elkezdi megbánni a bűneit:D:D


jaja, nagy forma a csávó :D
az eső kötetet elolvashatod, azt már láttad sorozatban
amúgy még elkezdem a második évadot nézni én is, aztán döntök, hogy mi legyen..
Go Back To Magyar Topic List
Prev154555657581141Next
Add Reply New Topic New Poll