Quote (vtibor @ 16 Mar 2011 13:56)
ja, akkor rosszul csinaltam hogy en meg mindet egybol elegettem a firemaking kedveert.
http://i51.tinypic.com/21divqw.jpg
amugy ilyen stronk vagyok, lumbridgeben teblabolok valahol. nem tudom jobban korulirni ezert inkabb shotoltam.
a fishingezes elegge bejott mar olyanokat tudok sutni amik 70 hp korul gyogyitanak. az en 240 lifem mellett az tokeletes. lassan indulhatok combat skillekre is gyurni
Szerintem egy-két questet érdemes letolni, egyrészt mert a questelés a legjobb dolog rsben, másrészt mert jó rewardokat kaphatsz.

Amúgy a cc-mre jöhettek bármikor (Sajage), mostanában alig láttam fent 1-2 embert :\