d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1545556575869Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 16 2011 07:02am
Quote (vtibor @ 16 Mar 2011 14:01)
huha, megkeresem az otpt mindjart. ghostmasterq mar mutatta egyszer


lumbridge vár legfelső szintjén, ha esetleg nem találnád :D
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 16 2011 07:02am
Quote (vtibor @ 16 Mar 2011 13:56)
ja, akkor rosszul csinaltam hogy en meg mindet egybol elegettem a firemaking kedveert.
http://i51.tinypic.com/21divqw.jpg
amugy ilyen stronk vagyok, lumbridgeben teblabolok valahol. nem tudom jobban korulirni ezert inkabb shotoltam.
a fishingezes elegge bejott mar olyanokat tudok sutni amik 70 hp korul gyogyitanak. az en 240 lifem mellett az tokeletes. lassan indulhatok combat skillekre is gyurni


Szerintem egy-két questet érdemes letolni, egyrészt mert a questelés a legjobb dolog rsben, másrészt mert jó rewardokat kaphatsz. :)

Amúgy a cc-mre jöhettek bármikor (Sajage), mostanában alig láttam fent 1-2 embert :\
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 16 2011 07:46am
én is elkezdtem tolni,még ismereked a gémmel,de már horgászok mint az állat! már lvl5 a fishing,kifogtam vagy 10 raklap caryfisht!
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 16 2011 08:24am
Quote (H4xooR @ 16 Mar 2011 14:46)
én is elkezdtem tolni,még ismereked a gémmel,de már horgászok mint az állat! már lvl5 a fishing,kifogtam vagy 10 raklap caryfisht!


üdv a körben :D szólj ha kell segítség

majd összekéne írni egy listát, hogy a subon ki játszik, és beleeditelem első postba

This post was edited by Klontar on Mar 16 2011 08:24am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 17 2011 09:33am
Van valami "szabaly" hogy hanyas mobokat erdemes olni ha egy adott skillt szeretnek fejleszteni?
marmint most pl lvl15os corpse magekat olok mert kb meg se sebeznek es a combat skilljeim 30 koruliek (attack 30, str 28, def 25)
szoval itt meg eltapogathatok vagy erdemesebb mar lvl2x mobokat csepelni hogy gyorsabban haladjak?
mondjuk elvagyok mert itt esik leather amivel a craftingot mar lvl12re felhuztam ^^
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 17 2011 10:21am
nekem is lenne 1-2 kérdésem.

1 miért akadmeg néha a game? mármint nem a töltésre mondom,hanem néha így beakad a zene (a böngésző is beáll) pár secre,és ez kurva zavaró. lehet nem szereti a chromeot? a másik pedig,van rá mód,hogy eltüntessem fentről a reklámcsíkot? inb4 membernek kell lenni.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 17 2011 10:31am
Quote (H4xooR @ 17 Mar 2011 18:21)
nekem is lenne 1-2 kérdésem.

1 miért akadmeg néha a game? mármint nem a töltésre mondom,hanem néha így beakad a zene (a böngésző is beáll) pár secre,és ez kurva zavaró. lehet nem szereti a chromeot? a másik pedig,van rá mód,hogy eltüntessem fentről a reklámcsíkot? inb4 membernek kell lenni.


szerintem a reklamot csak memberkent lehet eltuntetni mert akkor van mod full screenre is
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 17 2011 10:36am
Quote (vtibor @ 17 Mar 2011 17:31)
szerintem a reklamot csak memberkent lehet eltuntetni mert akkor van mod full screenre is


fau.

This post was edited by Ghostmasterq on Mar 17 2011 10:42am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 17 2011 10:40am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 17 2011 10:40am
amugy a memberses skillek es teruletek mennyiben konnyitik meg a jatekot?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1545556575869Next
Add Reply New Topic New Poll