d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev15455565758828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:20am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 04:19pm)
Ja btw Zephyrrel meg nem jatszottam. Azon a ciklonok eltunnek egy ido utan? Vagy hogy mukodik? Annyit vettem eszre csak, hogy kill utan kap egy ciklont, mint valami charge-ot.


50 sec után tünnek el, de ha eltolja azt a skilljét, akkor kap 50hp/25 manát cyclononként
kill/deny után kap 1 cyclont

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:20am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:20am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 05:19pm)
Ja btw Zephyrrel meg nem jatszottam. Azon a ciklonok eltunnek egy ido utan? Vagy hogy mukodik? Annyit vettem eszre csak, hogy kill utan kap egy ciklont, mint valami charge-ot.


en se
ugy tudom eltunnek
de aztan nemtom
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:21am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 04:20pm)
en se
ugy tudom eltunnek
de aztan nemtom


látod, igy jár az, aki bs riki meg viperen kivül nem játszik másik heroval
meg szidja a krobelust, h az szar kari
aztán 3 hitböl meghal töle, gf

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:22am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:22am
Quote (sylKE @ Dec 18 2009 04:12pm)
hát nem hiszem, ha mondjuk mind2 ugyanugy van farmolva late gémre, akkor dark lady megöli imo
ott van a 110% dam+2.5sec silence/hit skill, aztán a 75% attack speed
ha a dark lady elöbb ráugrik silencel, akkor megöli.

meg mondjuk a dark lady el is tud ugrani elöle hiába kap stunt


ha megvan a megfelelő attack speedje pestinek akkor kb ki sem tud mozdulni a stunbol a dark lady, hát még ha van rajta egy satanic
most gondolj slardar vs. mort esetére dotában, egy imba slardar megeszi kb

Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 04:13pm)
Pesti? soha
Pesti az szarabb carry mint DL, ezert is hasznaljak sokszor csupan support, felig carry herokent.

Madman talan nyerne Lady ellen ^^


: DD

This post was edited by Rezs on Dec 18 2009 10:22am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:22am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 17:20)
en is ^^
gyava gecik vagyunk :C

de azt pont imadom ilyenkor amikor a tarsaim elorefutnak darkaldyultiban ugy hogy nem latnak semmit


hat igen, az vicces tud lenni..aztan te maradsz meg, mert elfutottal, mindenki mas meghalt, es egy szarrafeedelt team ellen kell defelni a raxokat.. n1.

Quote (Rezs @ 18 Dec 2009 17:22)
ha megvan a megfelelő attack speedje pestinek akkor kb ki sem tud mozdulni a stunbol a dark lady, hát még ha van rajta egy satanic
most gondolj slardar vs. mort esetére dotában, egy imba slardar megeszi kb


jo de most nem imbarol van szo, hanem EGYENLOEN farmolt / feedelt 1v1 meccsre.

This post was edited by Moonflow on Dec 18 2009 10:23am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:23am
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 04:22pm)
ha megvan a megfelelő attack speedje pestinek akkor kb ki sem tud mozdulni a stunbol a dark lady, hát még ha van rajta egy satanic
most gondolj slardar vs. mort esetére dotában, egy imba slardar megeszi kb


a stunon 2 sec cd van, tehát tökmind1, h mennyi iasod van
ráadásul itt silencenél asszem a stunt se adja be (passive stunt)

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:24am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:23am
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 05:22pm)
ha megvan a megfelelő attack speedje pestinek akkor kb ki sem tud mozdulni a stunbol a dark lady, hát még ha van rajta egy satanic
most gondolj slardar vs. mort esetére dotában, egy imba slardar megeszi kb


csak ott a slardar tud stunolni itt nem, a silence miatt, ott nincs idolimit a passiv stunjan sem, itt van
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:24am
Quote (sylKE @ Dec 18 2009 05:21pm)
látod, igy jár az, aki bs riki meg viperen kivül nem játszik másik heroval
meg szidja a krobelust, h az szar kari
aztán 3 hitböl meghal töle, gf


wretched haggal kiraj voltam
kusolyal csak
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:25am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 04:24pm)
wretched haggal kiraj voltam
kusolyal csak


queen of painnel voltál
és az dotában sztem sokkal jobb, mint itt honban
meg a magina is jobb dotában mint itt

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:25am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:25am
Quote (sylKE @ Dec 18 2009 05:25pm)
queen of painnel voltál
és az dotában sztem sokkal jobb, mint itt honban


mindkettoben kurvaszar
: D
de azert ide is bepostolom mert epenis
http://i48.tinypic.com/lvcqc.jpg : )))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758828Next
Add Reply New Topic New Poll