d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev15455565758382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 10 2010 03:38am
Quote (ZeNoR @ 10 Apr 2010 09:32)
Majd Henry Visszatér a régi formájához ;) de ha nem is ott van messi és még sokan mások akik gólt szerezhetnek szal nyerünk


http://www.youtube.com/watch?v=tX2ygOPohrM
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 10 2010 04:09am
Quote (ZeNoR @ 10 Apr 2010 09:32)
Majd Henry Visszatér a régi formájához ;) de ha nem is ott van messi és még sokan mások akik gólt szerezhetnek szal nyerünk


henrik ott rontotta el, hogy elment az arsenalból :(
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 10 2010 04:20am
najó, ma zakót kap a tótenhám
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 10 2010 11:50am
Ma nyer a real asszem.
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Apr 10 2010 11:53am
Quote (lacoking @ 10 Apr 2010 19:50)
Ma nyer a real asszem.


10kor kezdődik és melyik csatornán?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 10 2010 11:54am
Quote (ScooleRpety @ Apr 10 2010 06:53pm)
10kor kezdődik és melyik csatornán?


sport1 közvetíti
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 10 2010 01:44pm
felvok pörögve, azt kell h mondjam
Member
Posts: 3,064
Joined: Nov 13 2007
Gold: 303.00
Warn: 10%
Apr 10 2010 02:34pm
Quote (Vismajor @ 10 Apr 2010 21:44)
felvok pörögve, azt kell h mondjam


irjátok má be ha valami történik pls
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 10 2010 02:47pm
Quote (Helldrinker @ Apr 10 2010 09:34pm)
irjátok má be ha valami történik pls


1-0 messi góljával '33
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 10 2010 03:53pm
B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758382Next
Add Reply New Topic New Poll