☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
54
55
56
57
58
3048
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 365742
Replies: 30477
Track Topic
paradicsom
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#551
Sep 5 2009 02:33pm
Quote (GoreKnight9 @ Sat, 5 Sep 2009, 22:31)
nerz te random
( de azert 07es vagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
de én viszont leugathatlak, te kaka!
há há
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#552
Sep 5 2009 02:35pm
Quote (paradicsom @ Sat, 5 Sep 2009, 22:33)
de én viszont leugathatlak, te kaka!
há há
azert ez durva
ne bants :c
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#553
Sep 5 2009 03:10pm
Vettem egy könyvet ma is.
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#554
Sep 5 2009 03:14pm
Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 23:10)
Vettem egy könyvet ma is.
http://www.osiriskiado.hu/data_img/Voigt_Szgy.gif
hát ez télleg /care
viszont miért nincs szerinted a miss universe top10ben 1 szép nő sem?
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#555
Sep 5 2009 03:17pm
Quote (GoreKnight9 @ Sat, Sep 5 2009, 10:14pm)
hát ez télleg /care
viszont miért nincs szerinted a miss universe top10ben 1 szép nő sem?
nem is láttam a csajokat, de szarok szoktak lenni a szépségversenyek
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#556
Sep 5 2009 04:20pm
Szép a telihold
kuzdithom
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
15.00
#557
Sep 5 2009 04:27pm
kibaszott szar kedvem van
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#558
Sep 5 2009 05:13pm
Quote (kuzdithom @ Sun, 6 Sep 2009, 00:27)
kibaszott szar kedvem van
nekem is -.- de már napok óta
és tegnap gondoltam bedobok egy üveg bort, lett belőle egy használhatatlan billentyűzet
ma meg lenyomtam 250 baalrunt, igazi kocka lettem megin
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#559
Sep 5 2009 05:16pm
Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 21:10)
Vettem egy könyvet ma is.
http://www.osiriskiado.hu/data_img/Voigt_Szgy.gif
hol hogyé
paradicsom
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#560
Sep 5 2009 05:28pm
Quote (hedgehogsword @ Sun, 6 Sep 2009, 01:13)
nekem is -.- de már napok óta
és tegnap gondoltam bedobok egy üveg bort, lett belőle egy használhatatlan billentyűzet
ma meg lenyomtam 250 baalrunt, igazi kocka lettem megin
inkább menj el bulizni meg nőzni, az mindig jó hangulatjavító
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
54
55
56
57
58
3048
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact