d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev154555657583048Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 5 2009 02:33pm
Quote (GoreKnight9 @ Sat, 5 Sep 2009, 22:31)
nerz te random
( de azert 07es vagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)


de én viszont leugathatlak, te kaka!

há há
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 5 2009 02:35pm
Quote (paradicsom @ Sat, 5 Sep 2009, 22:33)
de én viszont leugathatlak, te kaka!

há há


azert ez durva
ne bants :c
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 5 2009 03:10pm
Vettem egy könyvet ma is.

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 5 2009 03:14pm
Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 23:10)
Vettem egy könyvet ma is.

http://www.osiriskiado.hu/data_img/Voigt_Szgy.gif


hát ez télleg /care
viszont miért nincs szerinted a miss universe top10ben 1 szép nő sem?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 5 2009 03:17pm
Quote (GoreKnight9 @ Sat, Sep 5 2009, 10:14pm)
hát ez télleg /care
viszont miért nincs szerinted a miss universe top10ben 1 szép nő sem?


nem is láttam a csajokat, de szarok szoktak lenni a szépségversenyek
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 5 2009 04:20pm
Szép a telihold :)
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 5 2009 04:27pm
kibaszott szar kedvem van
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 5 2009 05:13pm
Quote (kuzdithom @ Sun, 6 Sep 2009, 00:27)
kibaszott szar kedvem van


nekem is -.- de már napok óta
és tegnap gondoltam bedobok egy üveg bort, lett belőle egy használhatatlan billentyűzet
ma meg lenyomtam 250 baalrunt, igazi kocka lettem megin
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 5 2009 05:16pm
Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 21:10)
Vettem egy könyvet ma is.

http://www.osiriskiado.hu/data_img/Voigt_Szgy.gif


hol hogyé
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 5 2009 05:28pm
Quote (hedgehogsword @ Sun, 6 Sep 2009, 01:13)
nekem is -.- de már napok óta
és tegnap gondoltam bedobok egy üveg bort, lett belőle egy használhatatlan billentyűzet
ma meg lenyomtam 250 baalrunt, igazi kocka lettem megin


inkább menj el bulizni meg nőzni, az mindig jó hangulatjavító
Go Back To Magyar Topic List
Prev154555657583048Next
Closed New Topic New Poll