d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev15455565758Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 26 2009 11:03am
Quote (Saou @ Tue, 26 May 2009, 18:02)
Holnaptol heroinozni fogok, mert anyamek fizetik, a szobamban tudom nyugodtan csinalni, leszarom a tobbsegi tarsadalmat is. Penz is lesz lesz ra.



ja es minden ezredik ember le tud szokni rola!


:arcpálma: de erősen

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 26 2009 11:10am
Quote (beni @ Tue, 26 May 2009, 13:11)
mint a huzat úgy megdobáltam


http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc&feature=related
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 11:14am
Quote (Saou @ Tue, May 26 2009, 07:02pm)
Holnaptol heroinozni fogok, mert anyamek fizetik, a szobamban tudom nyugodtan csinalni, leszarom a tobbsegi tarsadalmat is. Penz is lesz lesz ra.



ja es minden ezredik ember le tud szokni rola!


légy büszke magadra
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 11:35am
Quote (Saou @ Tue, 26 May 2009, 19:02)
Holnaptol heroinozni fogok, mert anyamek fizetik, a szobamban tudom nyugodtan csinalni, leszarom a tobbsegi tarsadalmat is. Penz is lesz lesz ra.



ja es minden ezredik ember le tud szokni rola!


ugy gondolod te leszel az ezredik?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 26 2009 01:05pm
Ne hari de ezt nem tudom kihagyni :rofl:

Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 26 2009 02:01pm
Quote (xLestatx @ Tue, 26 May 2009, 21:05)
Ne hari de ezt nem tudom kihagyni :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=IyzwOjC9wxs


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Szakadok :rofl:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 26 2009 02:02pm
Quote (Klontar @ Tue, May 26 2009, 09:01pm)
:DDDDDDDDDDDDDD
Szakadok :rofl:


DE ehhez miért kell 8 ezer D betűt felhasználni?
Elég lett volna 4 ezer és akkor nem csúszik szét ez a szar
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 26 2009 02:02pm
Quote (Saou @ Tue, 26 May 2009, 19:02)
Holnaptol heroinozni fogok, mert anyamek fizetik, a szobamban tudom nyugodtan csinalni, leszarom a tobbsegi tarsadalmat is. Penz is lesz lesz ra.



ja es minden ezredik ember le tud szokni rola!


kő cucc? tudok jót.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 26 2009 02:03pm
Quote (Vismajor @ Tue, 26 May 2009, 22:02)
DE ehhez miért kell 8 ezer D betűt felhasználni?
Elég lett volna 4 ezer és akkor nem csúszik szét ez a szar


Pedig pont azért csináltam
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 26 2009 02:03pm
Quote (Klontar @ Tue, May 26 2009, 09:03pm)
Pedig pont azért csináltam


Csalódtam
:(

kezet foghatsz matraccal

This post was edited by Vismajor on May 26 2009 02:04pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758Next
Add Reply New Topic New Poll