d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15455565758162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 25 2008 01:42pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 21 Jul 2008, 08:36)
na végignéztem bleachet episode 180ig ^^

3 vagy 4 nap alatt nem volt semmi ennyi rész biggrin.gif mellesleg khmm

HOGY VOLTATOK KÉPESEK RÉSZEKET KIHAGYNI??!?!?!?!?!?!?!?!?!? AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHHH ERETNEKEK.
Az még egy vicces dolog, hogy nekem a fillerek is tetszettek, legalábbis a legtöbb pl az amikor Ikkaku kendot tanit az nagyon rofl biggrin.gif


ja és szedem a code geasst


Mert fillerz = SZÁRFÓÓÓÓÓÓS.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 25 2008 01:52pm
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 25 2008, 08:42pm)
Mert fillerz = SZÁRFÓÓÓÓÓÓS.


vouch
(sry, hogy spammolok 'az értelmes topikba', de kell a post ohmy.gif)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 25 2008 01:54pm
Quote (Taszilo.^ @ Fri, 25 Jul 2008, 20:52)
vouch
(sry, hogy spammolok 'az értelmes topikba', de kell a post ohmy.gif)


Na de Vitya most mar tenyleg eleget gyujtottel itt, most menj a Ladder Slasher topicba. Vagy sticky = tabu? =/
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 25 2008 01:58pm
Quote (kabraxis6 @ Fri, 25 Jul 2008, 20:42)
Mert fillerz = SZÁRFÓÓÓÓÓÓS.


nem mindig
csak 90%ban biggrin.gif
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 25 2008 02:05pm
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 25 2008, 08:54pm)
Na de Vitya most mar tenyleg eleget gyujtottel itt, most menj a Ladder Slasher topicba. Vagy sticky = tabu? =/


akkor ideszarom az 1666-at
és stickybe is szoktam írni...ava+sigemmel mi van? mad.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 25 2008 05:09pm
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 25 2008, 08:42pm)
Mert fillerz = SZÁRFÓÓÓÓÓÓS.


nekem csak azok a fillerek nem tetszettek amibe a kisfiu keresi a hugát....
a többi jó volt

Taszilo.^-nak:

ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH 376
Ad4mz 333
sondor 302
lacketto 278
ecneB 276
Vharimatras 272
Taszilo.^ 231
ExTazzZy 197
beni 192
xXmateXx 187

HÁHÁ PWNT

This post was edited by Vharimatras on Jul 25 2008 05:10pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 25 2008 07:17pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 26 Jul 2008, 00:09)
nekem csak azok a fillerek nem tetszettek amibe a kisfiu keresi a hugát....
a többi jó volt

Taszilo.^-nak:

ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH    376
Ad4mz  333
sondor  302
lacketto  278
ecneB  276
Vharimatras  272
Taszilo.^  231
ExTazzZy  197
beni  192
xXmateXx  187

HÁHÁ PWNT



na majd kövi csütörtök után xd

This post was edited by hedgehogsword on Jul 25 2008 07:17pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 25 2008 10:34pm
nem tudja valaki,hogy a Shippuudenben hanyadik résznél van az,hogy (nem emlékszem már a nevükre sajnos -.-) amikor Gaara-t elrabolja 1 csapat és kiszívják belőle a mosómedvét? mert ott hagytam abba régen,hogy mire odaértek Narutóék addigra meghalt. és tovább már nemtudom miért nem néztem. éjjel lejött 40-től 60ig az összes rész,de a 40 nem ott kezdődik t.t
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 26 2008 04:00am
Quote (H4xooR @ Sat, 26 Jul 2008, 05:34)
nem tudja valaki,hogy a Shippuudenben hanyadik résznél van az,hogy (nem emlékszem már a nevükre sajnos -.-) amikor Gaara-t elrabolja 1 csapat és kiszívják belőle a mosómedvét? mert ott hagytam abba régen,hogy mire odaértek Narutóék addigra meghalt. és tovább már nemtudom miért nem néztem. éjjel lejött 40-től 60ig az összes rész,de a 40 nem ott kezdődik t.t


29-30(special) resz vegen talaljak meg,es a 31. reszben elesztik fel
de milyen mosomedve?XD

This post was edited by Rawen on Jul 26 2008 04:05am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 26 2008 04:03am
Quote (H4xooR @ Sat, 26 Jul 2008, 05:34)
nem tudja valaki,hogy a Shippuudenben hanyadik résznél van az,hogy (nem emlékszem már a nevükre sajnos -.-) amikor Gaara-t elrabolja 1 csapat és kiszívják belőle a mosómedvét? mert ott hagytam abba régen,hogy mire odaértek Narutóék addigra meghalt. és tovább már nemtudom miért nem néztem. éjjel lejött 40-től 60ig az összes rész,de a 40 nem ott kezdődik t.t


xDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455565758162Next
Add Reply New Topic New Poll