d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15485495505515525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 29 2013 03:29pm
Quote (TassassinHc @ May 29 2013 07:42pm)
pinát rajzol a seggére.


gyengulj mar el vegleg
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 29 2013 03:29pm
Quote (HunIndex @ May 29 2013 10:22pm)
hetek óta kísért egy dal, és kurva idegesítő. nem tudom mi a címe, előadója, csak tudom hogy milyen a hangzása, és mostanában hallok ilyen zenéket, de nem jut egyszerűen eszembe. Most is pl a Django-t néztem meg és abban volt egy hasonló.
Valamilyen slide ringes dal, szóval gitárt tolnak benne és slide ringgel, de kb ennyi csak amit tudok róla.

És azt is tudom, hogyha egyszer megtalálom akkor már nem leszek elégedett, mert olyan rég nem találom, hogy egyszerűen nem fogja ellensúlyozni a beleölt ideget, a felismerés. Fuck life.

ja és ma még meg is basztak.
best day ever


http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 29 2013 03:32pm
Quote (Flutter @ 29 May 2013 22:29)


rámozdultam.

http://www.youtube.com/watch?v=CMoqA7RtNrM
amúgy erre hasonlít 0:17-től.

jó meg van. egy ACDC szám volt az. oh god.

This post was edited by HunIndex on May 29 2013 03:38pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 29 2013 03:39pm
ehh
akkor iso link

This post was edited by Flutter on May 29 2013 03:40pm
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 29 2013 03:40pm
Quote (Flutter @ 29 May 2013 22:39)
ehh
akkor iso link


http://www.youtube.com/watch?v=r2sdBfld45g
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 29 2013 03:42pm
Quote (HunIndex @ May 29 2013 10:22pm)
hetek óta kísért egy dal, és kurva idegesítő. nem tudom mi a címe, előadója, csak tudom hogy milyen a hangzása, és mostanában hallok ilyen zenéket, de nem jut egyszerűen eszembe. Most is pl a Django-t néztem meg és abban volt egy hasonló.
Valamilyen slide ringes dal, szóval gitárt tolnak benne és slide ringgel, de kb ennyi csak amit tudok róla.

És azt is tudom, hogyha egyszer megtalálom akkor már nem leszek elégedett, mert olyan rég nem találom, hogy egyszerűen nem fogja ellensúlyozni a beleölt ideget, a felismerés. Fuck life.

ja és ma még meg is basztak.
best day ever


http://www.youtube.com/watch?v=ct-qa6SjRZo
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 29 2013 03:45pm
hogy nem lehet felismerni az ac dc énekesének a hangját xd
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 29 2013 03:50pm
nem is bánom,hogy elköltözök, megint EGYFOLYTÁBAN beszél a szobatársam, az életét már kívülről tudom
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 29 2013 03:53pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 May 2013 21:50)
nem is bánom,hogy elköltözök, megint EGYFOLYTÁBAN beszél a szobatársam, az életét már kívülről tudom


még mindig jobb, minta egy antiszociális nyomorék lenne, akivel 2 szót nem lehet váltani és még köszönni is nehezére esik.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2013 03:56pm
Quote (Nerz8 @ 29 May 2013 22:53)
még mindig jobb, minta egy antiszociális nyomorék lenne, akivel 2 szót nem lehet váltani és még köszönni is nehezére esik.


az meg mindig jobb, mintha bolyhoskaval laknal egyutt aki nem hasznal wc papirt se, es kibaszott budos
Go Back To Magyar Topic List
Prev15485495505515525001Next
Closed New Topic New Poll