d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15485495505515521257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 3 2013 07:47am
Quote (Vismajor @ 3 Oct 2013 14:49)
nah, de kurva puhány vagyok
25 kiló volt a súly, kinyomtam fekve 10x
aztán átültem arra a cuccosra, ahol megtudom támasztani a könyököm és a sújt az állam felé húzom, abból is 10x
aztán újra, összesen 5 kört nyomtam le
de a végére már elég ZSELÉ volt a karom
rici is megverne gec.


25 kiló? lol
én anno amiko kezdtem az edzést 6 éve azért kiment a 40 is 6-7x
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 3 2013 07:54am
Quote (fahrii @ Oct 3 2013 02:47pm)
25 kiló? lol
én anno amiko kezdtem az edzést 6 éve azért kiment a 40 is 6-7x


ez van, engem vertek az oviban nem én őket
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 3 2013 07:57am
vége a nyárnak, meg a miszterolimpiának is, minek gyúrtok :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 3 2013 08:01am
Quote (Akizk @ 3 Oct 2013 15:57)
vége a nyárnak, meg a miszterolimpiának is, minek gyúrtok :D


Én most piszkosul elkezdtem fejlődni mióta rendesen eszem, kúrva jó érzés \o/

This post was edited by fahrii on Oct 3 2013 08:01am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 3 2013 08:22am
Quote (Akizk @ Oct 3 2013 02:57pm)
vége a nyárnak, meg a miszterolimpiának is, minek gyúrtok :D


jövö nyárra
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 3 2013 08:23am
Quote (Akizk @ Oct 3 2013 03:57pm)
vége a nyárnak, meg a miszterolimpiának is, minek gyúrtok :D


hogy szepek es erosek legyunk
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 3 2013 08:26am
Quote (putincykavodka @ 3 Oct 2013 16:23)
hogy szepek es erosek legyunk


te hiába gyúrsz max erős lehetsz
szar érzés lehet amúgy
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 3 2013 08:26am
Quote (fahrii @ Oct 3 2013 03:26pm)
te hiába gyúrsz max erős lehetsz
szar érzés lehet amúgy


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 3 2013 08:29am
Quote (fahrii @ Oct 3 2013 04:26pm)
te hiába gyúrsz max erős lehetsz
szar érzés lehet amúgy


impotensnek lenni szarabb szerintem, bar nemtudom loool
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 3 2013 08:45am
Quote (putincykavodka @ 3 Oct 2013 15:29)
impotensnek lenni szarabb szerintem, bar nemtudom loool


nálad mi változna ha impotens lennél?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15485495505515521257Next
Add Reply New Topic New Poll