Quote (Vismajor @ 3 Oct 2013 14:49)
nah, de kurva puhány vagyok
25 kiló volt a súly, kinyomtam fekve 10x
aztán átültem arra a cuccosra, ahol megtudom támasztani a könyököm és a sújt az állam felé húzom, abból is 10x
aztán újra, összesen 5 kört nyomtam le
de a végére már elég ZSELÉ volt a karom
rici is megverne gec.
25 kiló? lol
én anno amiko kezdtem az edzést 6 éve azért kiment a 40 is 6-7x