d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15485495505515524683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 5 2013 10:34am
Na'Vi vagy EG? Valaki segitsen dönteni.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 5 2013 10:57am
Quote (Karan2_Returned @ May 5 2013 05:34pm)
Na'Vi vagy EG? Valaki segitsen dönteni.


navi
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 5 2013 12:42pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 May 2013 18:34)
Na'Vi vagy EG? Valaki segitsen dönteni.


navi
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 5 2013 01:28pm
Merlini co-caster Ayasee mellett. :drool:
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 5 2013 01:31pm
még a creepek össze se csaptak, már adtunk egy FB-t az ellenségnek
5. perc, és 0-5
7. perc és 0-10


mondjuk nekem sem volt még 1 értelmes arrowom

This post was edited by Ghostmasterq on May 5 2013 01:46pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 5 2013 01:58pm
jácanék veletek egyet, de az egerem full retard, néha 15-öt kattint egymás után, néha meg 1612621x egyet sem
szenvedős a játék így :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 5 2013 02:47pm
18. percben 9-2-13 vagyok Jakiroval
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 5 2013 05:12pm






szeretném megköszönni a valvenak és a csapattársaimnak hogy ilyen ISTENvERTE KIBASZOTT NYOMORÉK GECIK, KÖSZÖNÖM
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 5 2013 05:14pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 6 2013 12:12am)
http://i.imgur.com/wDszTKi.jpg





szeretném megköszönni a valvenak és a csapattársaimnak hogy ilyen ISTENvERTE KIBASZOTT NYOMORÉK GECIK, KÖSZÖNÖM


MI A KURVA ANYJÁÉRT RAK AZ ÉN TEAMEMBE 4 VILÁGTALAN GECIT, ÉS AZ ENEMY MIÉRT JÁTSZIK ÉRTELMESEN??????????????????????????????????????????????
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 5 2013 05:19pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 6 2013 12:14am)
MI A KURVA ANYJÁÉRT RAK AZ ÉN TEAMEMBE 4 VILÁGTALAN GECIT, ÉS AZ ENEMY MIÉRT JÁTSZIK ÉRTELMESEN??????????????????????????????????????????????


de most komolyan ezt a pudget pl miért nem rakja hasonlóan nagy nyomorék noobokkal 1 gamebe?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15485495505515524683Next
Add Reply New Topic New Poll